PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31793}

To wspaniałe życie

It's a Wonderful Life
8,1 25 592
oceny
8,1 10 1 25592
8,0 24
oceny krytyków
To wspaniałe życie
powrót do forum filmu To wspaniałe życie

Film dobry ale...

ocenił(a) film na 8

ten SPOILER w opisie:
George Bailey czuje się niepotrzebny i postanawia popełnić samobójstwo. Ratuje go anioł stróż, który pokazuje mu, jak świat by wyglądał bez niego.

przecież akcja z tym, że on chce popełnić samobójstwo i wszystko co się dzieje z aniołem stróżem ma miejsce na koniec filmu, po co to pisać?

ocenił(a) film na 10
erised

Moim zdaniem nawet z tym spoilerem warto obejrzec ten film:)

ocenił(a) film na 10
erised

Pomimo, ze w opisie jest spoiler, zachecil mnie do obejrzenia filmu. Wczesniej po niego nie siegalem, bo spodziewalem sie mdlawrj amerykanskiej bajeczki o swietach... A ty dostalem cios w szczeke, takie wrazenie ten film wywoluje.

ocenił(a) film na 9
erised

Właśnie ten spoiler-opis przyciągnął moją uwagę, więc nic do niego nie mam. :3

ocenił(a) film na 8
Ada902

Nie no jasne, że przyciąga uwagę tylko można ją chyba przyciągnąć też w inny sposób, niekoniecznie zdradzając koniec filmu :) to tak jakby w filmie skazani na shawshank byl opis: Bankier Andy Dufresne ucieka z więzienia. Z drugiej strony jest to klasyka kina, więc teoretycznie od kinomana oczekuje się znajomości akcji w takich filmach, więc niech im będzie, tym razem odpuszczę :)

ocenił(a) film na 9
erised

Wiem, o co ci chodzi :)

ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 7
erised

Bo to sedno sprawy i świąteczny film, więc nie mogli tego pominąć.
P.s. Myślałem, że uratuje go już na samym początku filmu.

ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 7
erised

Zgadzam się, opis zwyczajnie wprowadza w błąd, że cały film będzie opowiadać o życiu Georga jako "ducha" a podczas seansu okazuje się, że to bezczelny spojler zdradzający ostatnie minuty filmu.

ocenił(a) film na 8
erised

Przecież ten film zaczyna rozmowa anioła o jego rozważanym samobóju... :D

Forrest_Monk

Dokładnie, przecież ten "spojler" jest na początku filmu i dziwne, że tyle osób tego nie wyłapało :) Obejrzałam film dzisiaj i zgadzam się z opiniami, że jest dobry na doła i skłania do rozważań, na ile nasze istnienie wpływa na świat wokół nas.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones