PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=571114}

To

It
6,7 162 174
oceny
6,7 10 1 162174
7,0 40
ocen krytyków
To
powrót do forum filmu To

Piszecie że książka lepsza a gdyby nie film to mało kto by wiedzal ze to od Kinga. Nie bądźcie śmieszni ze czytaliście książkę w tych czasach. Chyba streszczenie.

ocenił(a) film na 9
ikee

Co masz na myśli mówiąc: "w tych czasach"? Myślisz, że dzisiaj nikt już nie czyta książek? To, że młodzież w szkołach jest zmuszana do czytania nudnej (dla większości) klasyki, przez co zniechęca się do literatury, nie oznacza, że nikt nie postanawia sięgnąć po coś do czytania z własnej woli dzięki czemu może zauważyć, że książki nie są takie złe jak próbuje się nam pokazać w szkołach. Ja książkę czytałem, nie czytałem innych książek Kinga, ale gdy byłem na "Dunkierce" i zobaczyłem zwiastun "Tego" wiedziałem, że pójdę na ten film, a ze względu na to, że nigdy nie sięgam po książkę gdy znam już film, postanowiłem zapoznać się z powieścią Kinga przed seansem (w drugą stronę mi to nie przeszkadza tak bardzo). Na pewno nie jestem jedyną osobą która sięgnęła po powieść przed obejrzeniem filmu. Nie zauważyłem też, żeby mnóstwo osób pisało, że "książka lepsza", jeżeli ktoś tak uważa to oczywiście ma do tego pełne prawo, ja osobiście uważam, że film jest lepszy od książki, nawet dużo lepszy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones