PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=571114}

To

It
6,7 162 168
ocen
6,7 10 1 162168
7,0 40
ocen krytyków
To
powrót do forum filmu To

Jestem świeżo po seansie i zastanawia mnie jedna rzecz. (książki nie czytałem) Co jest z tą krwią na dłoniach dziewczynki, kiedy dotyka chłopca? To ma jakieś znaczenie? Tzn. że oni tkwią tam i tak na prawde nie pokonali tego clowna?

ocenił(a) film na 9
remi1982

Ona i reszta chłopaków zrobili przysięgę krwi czy jakoś tak. Że jeśli Pennywise przeżył to oni wszytko zostawią i wrócą by go jeszcze raz pokonac

Marcin33321

Rzeczywiście, chłopiec trzymał kawałek szkła w dłoni i mówił o przysiedze. Jakoś mi to umkneło z tego wzgledu, że tylko było pokazane jak ta dziewczynka krwawi. Dzieki za odpowiedz. Pozdrawiam serdecznie.

ocenił(a) film na 7
remi1982

Ja jakoś słabo ogarniam w jaki sposób go pokonali. Tzn wiem że dlatego że przestali się go bać i działali razem ale do tej studni niby wciąga go jakaś siła, a niby sam tam chce wejść. Bardzo dziwnie to przedstawione i się pogubiłem. Zresztą sama historia tego klowna to dla mnie zagadka, skąd się wziął, dlaczego mordował, co i jak? Tak samo jakie znaczenie miała ta studnia?

ufo254

Też mnie to zastanawia. Poza tym, w którymś momencie jest pokazana stara rycina i założyciele miasteczka, wśród nich posta clowna. Mnie zastanawia jeszcze jedno. Skoro to USA i prastara siła, to siłą rzeczy powinno to byc coś indiańskiego. Dlaczego to złowrogie coś przybrało forme clowna?

ocenił(a) film na 7
remi1982

Dokładnie. Wtedy chyba jeszcze nie było klownów.

ocenił(a) film na 9
ufo254

wydaje mi się, że To wychodzi co 27 lat i ma określony czas na najedzenie się, potem wciąga go podziemie, teraz poszedł się hibernować trochę głodny... książki nie czytałam, więc może w niej jest inne wyjaśnienie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones