PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=571114}

To

It
6,7 161 984
oceny
6,7 10 1 161984
7,0 40
ocen krytyków
To
powrót do forum filmu To

Bardzo dobrze mi się oglądało ten film. Może jest tu trochę za mało horroru, ale film poprostu genialny.

ocenił(a) film na 9
mg123

Mi również się podobał choć w mojej opinii chodziło głównie o problematykę naszych bohaterów oraz to że w tym filmie autor zmuszał widza do myślenia co jest prawdziwą istotą tej historii z ,,tym'' , ale niestety cebulaki zaniżają ocenę ponieważ ich ,,nie przestraszył'' , smutne to ponieważ na innych stronach film łapie się w ocenach ponad 7 (na Imbd nota 7,7)

ocenił(a) film na 10
marcinkotowicz15

Niestety taka jest prawda. A pamiętam jak na początku ten film miał średnią 7,6

ocenił(a) film na 9
marcinkotowicz15

Akurat tutaj problem ze "straszeniem" ludzi pojawił się przez marketing, reklamujący film jako ostry horror. Ci którzy czytali książkę, albo oglądali chociażby miniserial to wiedzą, że to tak naprawdę historia o przyjaźni, dojrzewaniu i pokonywaniu własnych lęków, a wątki paranormalne są tylko warstwą historii. No ale jak mówiłem nie miejmy za złe ludziom, bo marketing mógł naprawdę zasugerować rasowy horror, gdzie mamy się bać (chociaż szczerze mówiąc film potrafił mnie wprowadzić w niepokój więc po części się udało i to)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones