PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=571114}

To

It
6,7 162 168
ocen
6,7 10 1 162168
7,0 40
ocen krytyków
To
powrót do forum filmu To

Wiele osób (podejrzewam, że głównie młodzież/gimbaza) ocenia horrory/ thrillery po poziomie straszności czy też ilości strasznych momentów. Często można przeczytać w recenzjach użytkowników- „film słaby, ponieważ w ogóle nie był straszny”, „nudy- wcale się nie bałem” itp. Również pod filmem „TO” zauważyłem wiele recenzji typu daję 4, ponieważ film wcale nie był straszny. Cóż za absurd i zupełnie bezzasadne zaniżanie ogólnej oceny filmu. To tak samo jak by oceniać np. melodramat po ilości wylanych łez, albo film sensacyjny po ilości wystrzelonych kul/trupów. Film „TO” to bardzo dobry HORROR (uważam, że to zdecydowanie ten gatunek), zrobiony z klasą i pomysłem, przez osoby kochające kino i znające się na kinie. Film jest bardzo klimatyczny i trzyma w napięciu do samego końca. Może nie jest przerażający i nie zawiera strasznych momentów, ale to zdecydowanie nie powód, żeby źle go oceniać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones