PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=571114}

To

It
6,7 162 117
ocen
6,7 10 1 162117
7,0 40
ocen krytyków
To
powrót do forum filmu To

Po Seansie....

ocenił(a) film na 9

Śmieszą mnie laski, które wystawiają filmowi niską notę, bo taka żenada, taki niestraszny, tak się uśmiałam i w ogóle.
Komu wy chcecie udowodnić, jakie to odważne i niestrachliwe jesteście? :D
Czytam i sam się śmieje, ale z waszych tematów tu na FW.
Ja jestem facetem, i zaręczam. Film ma sporo creepy momentów, i z tego czego osobiście się bardzo cieszę, ma sporo dobrej mrocznej muzy potęgującej napięcie strachu :p
Przyczepiłbym się też do ludzi, którzy płacą za bilet, a potem przez 3/4 seansu wchodzą i wychodzą z sali, przy tym tylko innych wkur....

ocenił(a) film na 9
Michal17

Akurat ocene typowych zachowan hołoty w konie odpuscmy bo to nic nie da. Stary prawdziwy fan Kinga , ale nawet fan horroru doceni ta producje bo w ostatnich latach nie było nam dane doświadczyć lepszego filmu grozu , tak kompletnego , idealnie skrojonego , po prostu jestem zachwycony.. A laski ktore nie przeczytały nic po za wiadomosciami na fb olej..

ocenił(a) film na 9
marcinsss89

Dokładnie, też jestem fanem Kinga. W kolekcji mam kilka DVD, i kilka książek na półce, wraz z "TO" oczywiście. Powiedzą, że fani zawyżają ocenę filmu, ale mi się cholernie podobał :) czekam jak wyjdzie na dvd, na pewno kupię

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones