PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=571114}

To

It
6,7 162 148
ocen
6,7 10 1 162148
7,0 40
ocen krytyków
To
powrót do forum filmu To

Jak wrażenia po pokazach przedpremierowych ? :D

ocenił(a) film na 7
bucjas19

Parę osób wyszło, a mi się podobał. Film dla lubiących klimat Stranger Things. Dzieciaki fajnie zagrały.

ocenił(a) film na 9
logan_slupsk

Bardzo fajnie zagrany, straszny i śmieszny momentami, lepszy niż mini serial :D

ocenił(a) film na 1
logan_slupsk

wcale sie nie dziwie tez mialem ochote wyjsc

ocenił(a) film na 7
arek2010

Z tego co wyłapałem z rozmów osób siedzących w sali kinowej, większość była niezadowolona z seansu, a podobno krytycy są zachwyceni. Jedno jest pewne, jest to najlepiej nakręcony film na podstawie Kinga.

ocenił(a) film na 10
logan_slupsk

Też jestem zachwycony,większość ludzi nawet nie wiedziała na co idzie do kina... "To" jest hołdem dla lat 80/90... horrorem przygodowym z elementami komediowymi,a nie rasowym horrorem,na który zapewne wiekszosc myślała,że się wybiera obejrzywszy zwiastuny.. jeśli podobało ci się stranger things to pokochasz nowe "To"

ocenił(a) film na 10
bucjas19

Wspaniały! Straszny jak należy,świetnie ukazane różne lęki bohaterów,dzieciaki zagrały genialnie,klaun zresztą też,choć nie miał łatwego zadania,zmierzyć się z pamiętna rola Tima to nie lada wyzwanie.. Dla wielu osób ceniącym sobie horrory lat 80/90 "To" będzie niezapomnianą przygodą,ja z chęcią obejrzał bym drugi raz

ocenił(a) film na 9
bucjas19

Świetnie zagrany, świetnie zrealizowany. Bardzo klimatyczny. Co fajne, nie był bardzo straszny, ale z bardzo jasnym i mądrym przesłaniem :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones