PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=557479}
6,0 73 315
ocen
6,0 10 1 73315
4,8 12
ocen krytyków
Tomb Raider
powrót do forum filmu Tomb Raider

6/10

ocenił(a) film na 6

Pochodzącej z lordowskiej rodziny młodej Lary ojciec zaginął jak była jeszcze nastolatką. Bohaterka odwleka odziedziczenie fortuny rodzinnej w nadziei, że odnajdzie ojca. Na przekór wiadomości pozostawionej przez niego przed zaginięciem, spienięża jedyną cenną pamiątkę, którą jej zostawił i wyrusza na poszukiwania.

Lara Croft: Tomb Raider (2001) - 3/10
Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia (2003) - 2/10
Tomb Raider (2018) - 6/10

Gdyby wbito tu Angelinę sprzed 20 lat do tego filmu to na pewno nabrałby innego charakteru. Mówię to, bo wychowałem się na starszej serii gier, a do nich pasuje bardziej Jolie. Z drugiej strony, ta nowa seria Tomb Raider przedstawia właśnie taką Larę jaką widzimy tutaj i znajduję się teraz jakby na rozdrożu. Tak czy siak, wciąż jest to o niebo lepsza produkcja niż poprzedni chłam. Chyba Alicia Vikander, mimo, że jest taka drobniutka, sprostała zadaniu i naciągam ocenę do 6-ki, bo z ogromną ciekawością wyczekuję kolejnej części zaplanowanej na 2021' - można powiedzieć, że to moja - taka mało ważna i osobista - zachęta wobec twórców.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones