PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=557479}
6,0 73 348
ocen
6,0 10 1 73348
4,8 12
ocen krytyków
Tomb Raider
powrót do forum filmu Tomb Raider

Bardzo możliwe jest że Lare Croft zagra Hayley Atwell. Mi tam pasuje ta aktorka, nie wiem jak wam :)

użytkownik usunięty
_REC_

A inne kandydatki? Alison Carroll, Anne Hathaway, Camilla Luddington, Rhona Mitra, Gemma Arterton?
Mam jeszcze jedno pytania: Kto poza Hayley Atwell znajdzie się w obsadzie? Kto zagra: Roth'a, Sam, Mathias(główny zły), Grim, Reyes i resztę? Wiesz kiedy premiera w polsce? Czy cokolwiek wiadomo o premierze? Ile film będzie trwał? Bo ciągle mówią, że premiera w tym roku trafi do kin, tylko konkretnej daty nie ma. Nawet zwiastuna. A już jest koniec kwietnia. Ile jeszcze przyjdzie nam czekać, do jasnej cholery????

MGM chce wziąć Hayley Atwell na Lare Croft. Aktorka odpowiedziała im, że chciała by ją zagrać. Innej obsady na razie nie ma. Co do premiery to sądzę, że pod koniec 2014 roku lub nawet na 2015.

użytkownik usunięty
_REC_

Poważnie? Cieszę się,że w końcu jest jakiś postęp w doborze aktorki. Ale serio????? 2014/2015?? Więc oni nas k**** oszukali, Bo zapewniali ,że w tym roku. I trzeba znowu czekać następne j***** dwa lata. To na pewno będzie reboot?

Na pewno chcą pokazać początki Lary Croft :)

_REC_

Hayley Atwell też mi pasuje niech już pracują przy tym filmie liczę że to będzie hit :)

_REC_

Mi pasuje,ona byłaby dobrą Larą...ale z wyglądu,ciekawe jak wyszłoby jej z grą.

_REC_

Na początku wrzeszczałam i krzyczałam, że Camilla Luddington nie nadaje się na Larę, jednak po zagraniu w najnowszego Tomb Raidera zachwyciłam się jej głosem :) była mega. Wiem, że to za mało, ale gdyby jednak padło na nią - byłabym raczej ciekawa jak zagra niż rozczarowana. W końcu z tego co słyszałam film miał być oparty na ostatniej grze, a Lara była wtedy młodziutka (21 lat).

Hayley Atwell pasuje z wyglądu. Nie jest ani słodka, ani plastikowa...
Ktoś napisał Anne Hathaway. Gdyby ją wybrali po prostu nie poszłabym do kina. Darowałabym sobie ten film.

Pozostali: Roth, Sam, Mathias, Reyes, Alex, Whitman... najważniejszą kwestią byłby wybór Rotha i Mathiasa. Osobiście zależałoby mi na Roth'ie (bardzo bym chciała, żeby odpowiadał moim wyobrażeniom - żeby nie postarzyli jego postaci i nie wybrali jakiegoś "dziadka").

ocenił(a) film na 6
_REC_

W 10!

_REC_

Nie pasuje wyglądem do nowej Lary Croft .

_REC_

Teraz już wiemy że to Alicia Vikander :D Zobaczymy na razie podchodzę do niej z dystansem jeżeli chodzi o Larę Croft :D Chociaż teraz bardziej liczyłem na Daisy Ridley :/

ocenił(a) film na 5
_REC_

Ridley ma za słodką buzię (;

manowce

Po pierwszych zdj Lary z Alicią się do niej chyba przekonałem :D

manowce

A taki sam zarzut można usłyszę w stronę Alici , to tyło potwierdza że wszystkich nie zadowolą :)

Ja osobiście z wyboru Alici jest bardzo zadowolony .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones