PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=557479}
6,0 73 322
oceny
6,0 10 1 73322
4,8 12
ocen krytyków
Tomb Raider
powrót do forum filmu Tomb Raider

Film jak to film dużo by pisać Lara słaba aktorka zbyt męska(szkoda bo ma Angeline można było chociaż popatrzeć) fabuła koszmar totalny grałam w nowe wcielenia gier typu surlival i na takie kino liczyłam....


Uwaga zdradzam treść fabuły



Zaskoczył mnie fakt ze OJCIEC LARY ŻYJĘ! !!! Myślę co??? Ale ok czekam na resztę nie no stary taki mieczak(bez kitu alkoholik a nie lord!!!) Przez te wszystkie serię gry wyobrażałam sobie go zgoła inaczej nie tak... lipa totalna.... dalej.... gdzie zagadki?? Cała seria gier się na tym opierała a tu naciągane 2 SERIO??? Takie miało być wow a tu coś takiego jako fanka gry (nie dokończyłam tylko części gry tomb rider legend z przyczyn technicznych) jestem totalnie zawiedziona czekałam na ten film bardzo długo mowie Lara taka młodziutka idą w stronę nowych części gry ale szczerze mówiąc coś tu poszło nie tak... typowy film akcji zero klimatu gry film wymazuje z pamięci.....

ocenił(a) film na 3
Tamara_29

Zgadza się film bez klimatu słaby i nudny....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones