PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=557479}
6,0 73 348
ocen
6,0 10 1 73348
4,8 12
ocen krytyków
Tomb Raider
powrót do forum filmu Tomb Raider

Jak dobrze wiadomo w dużych piersiach jest znaczna ilość nagromadzonego tłuszczu a każda wyczynowa sportsmenka po prostu spala te tłuszcz w piersiach i dlatego i każda wyczynowa sportsmenka nie ma dużych piersi i to jest logiczne.

W zasadzie Lara Croft jest bardzo wysportowaną babką bo ciągle biega, skacze, podciąga się i zasadniczo jest w ciągłym ruchu i nieustanie ćwiczy wyczynowo zaliczając raz za razem tak zwaną "ścieżkę zdrowia" poprzez ciągły wysiłek fizyczny. Więc z logicznego punktu widzenia Lara nie może mieć dużego biustu. To jest jeden powód a drugi dość prozaiczny to taki że Lara po prostu wyglądałaby źle z dużym biustem a wręcz karykaturalnie. A zatem Lara powinna mieć nieduży biust ale cycuszki powinna mieć jędrne i sterczące a w żadnym wypadku płaskie czy obwisłe. I to chyba tyle.

ocenił(a) film na 3
nudecroft

Poza tym duże piersi obciążają bardziej kręgosłup.
No, ale to co piszesz to strona racjonalna. Strona nieracjonalana droga Croft mówi, że powinna wyglądać tak jak w grze. I tu mamy sedno sprawy bo podobno w nowych grach nie ma dużego biustu , a w starych ma większy. Jeśli film jest na podstawie nowym gier to ok. A mnie się podoba bardziej Jolie i co z tym zrobię? Sam film niepotrzebny i słaby, niczego nowego odświeżającego nie wnosi poza inną aktorką wyglądającą bardziej ascetycznie.

armarange

Wiesz gdyby film o Larze Croft wyreżyserował jakiś wielki fan gry to może wyszłoby z tego coś ciekawego a jak filmy te, czyli seria TR, robiona jest na podstawie kiepskiego scenariusza i w dodatku nie przez gracza i nie przez miłośnika serii to wtedy wychodzą takie popłuczyny.

ocenił(a) film na 3
nudecroft

Wiem.

armarange

Nawet wielki fan reżyser, nie uratuje słabego scenariusza ;)

ocenił(a) film na 3
buterfly

Własnie o tym była mowa : "(...)a jak filmy te, czyli seria TR, robiona jest na podstawie kiepskiego scenariusza i w dodatku nie przez gracza "...

armarange

Tego nie wiemy czy nie przez graczy, tylko bardzo ciężko przełożyć grę na język filmowy :)

ocenił(a) film na 3
buterfly

No nie wiemy. Nudecroft poczyniła pewne założenie. Książkę też trudno przełożyć. Zawsze będą zadowoleni i niezadowoleni. Jeśli będą proporje powiedzmy 70 do 30 na rzecz oceny pozytywnej myślę ,że można mówić o udanej ekranizacji, Ale też sobie tak tylko strzelam teraz... w gruncie rzezy tomb Rider to nie moja brocha., Wolałem swego czasu Medal of Honor czy Fallout.

armarange

Akurat bardziej gra ''Syberia'' jest w moich klimatach ;) - Co do wersji filmowej to nie jetem fanem wersji od Angeliny Jolie, wiec też mi było łatwiej się przyzwyczaić do nowej twarzy a co wiem też było powodem mieszanych opinii ;)

ocenił(a) film na 3
buterfly

Angelina Jolie wyglądała wtedy super. Ale to kwestie indywidualne. Vikander to ładna dziewczyna , ale nie ma takiego drapieżnego temperamentu jak wyżej wymieniona.

Ja nie jestem fanem żadnej wersji. Dość kiepskie są to filmy, jedynka z 2001 jakoś tam daje radę.

armarange

To prawda wyglądała wtedy supr, chociaż uważam ciężko porównywać obie bohaterki przed i po reboocie - Przez rebootem była właśnie drapieżną kobietą która jest już znaną osobą w swoim świecie, po reboocie natomiast dziewczyną która dopiero rozpoczyna swoją przygodę archeologiczną.

ocenił(a) film na 3
buterfly

Oceniam póki co jedynie kwestie fizyczne. Uroda Vikander jak dla mnie bardziej predestynuje ją do ról sióstr zakonnych aniżeli laski wywijającej pistoletami.
ps. Jolie też umiałaby zagrać niedoświadczoną. To dobra aktorka.

armarange

Zgodzę się że pistolety w tej wersji Lary były zbędne i do Vikander nie pasowały, to też pokazuje że twórcy nie wiedzieli jaką wersje Lary chcą widowni zaprezentować przed czy po reboocie :) - Co do Jolie to również uważam dobra aktorka tylko akurat w roli Lary Croft nie miała miała zbytego pola do popisu, gdyż cała jej postać była praktycznie oparta na jej wyglądzie :)

ocenił(a) film na 3
buterfly

I w ramach tego dość kiepskiego scenariusza Jolie była fantastyczna. Vikander jak dla mnie niezła, ale też nieco bez wyrazu w zestawieniu z Jolie. To tak jakbyś miał porównać dojrzalszą kobietę z dorastającym podlotkiem...sa rózne gusta i niektórzy lubują się w takich "Vikanderach" i nic w tym w sumie złego jeśli są pełnoletnie.

armarange

Czy fantastyczna cóż kwestia gustów, ja uważam że też tylko niezła :) - Vikander jest jest już inną Larą Croft, właśnie takim dorastającym podlotkiem który zaczyna swoją przygodę i w tej roli też się sprawdziła.

ocenił(a) film na 3
buterfly

Sprawdziła.
Ale dajmy już spokój. Obie są brzydkie jak noc i kijem od golfa bym nie tknął!
Pozdrawiam.

armarange

No to raczej też kwestia gustów ;) - Również pozdrawiam.

armarange

" Strona nieracjonalana droga Croft mówi, że powinna wyglądać tak jak w grze"

No to pod pewnymi względami przypomina swój pierwowzór - film bazuje na grze Tomb Raider z 2013 rok, więc żadne "podobno" nie ma tu miejsca i nie powinna mieć dużego biustu. Z kolei twoje preferencje wobec Jolie są tu bezzasadne, skoro jest to adaptacja z 2013 roku i postać Lary w dużej mierze opiera się właśnie na tym źródle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones