PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=557479}
6,0 73 348
ocen
6,0 10 1 73348
4,8 12
ocen krytyków
Tomb Raider
powrót do forum filmu Tomb Raider

To tylko Angelina Jolie. Tyle w temacie. Tak samo jak seria gier skończyła się na Underworld tak samo seria filmów skończy się na tej części. Lara Croft powinna mieć krągłości, a ta jest płaska jak deska. To tak jakby nagle Agent 47 miał włosy... W sumie to już się zdarzyło. A już odbiegając od krągłości pani archeolog... Alicia Vikander wyglądem przypomina raczej przestraszona dziewczynkę, aniżeli zadziorną i pewną siebie Larę Croft. Film może być nawet arcydziełem wszechczasów, ale to już nie Tomb Raider podobnie jak nowe odsłony gier.

ocenił(a) film na 6
corristox

Widać, że nie grałeś w grę, na podstawie której nakręcony został ten film. To są czasy, gdy Lara nie była jeszcze pewną siebie, zadziorną panią archeolog. Była młodą, przestraszoną dziewczyną, na którą polowała zgraja walniętych facetów, więc wydaje mi się, że - cytuję - przestraszona dziewczynka akurat tutaj się sprawdzi. ;)

ocenił(a) film na 7
corristox

Gościu, ty wiesz, że te nowe gry są prequelami tych z "cycatą Larą"?

ocenił(a) film na 4
Kalimdor

Może tego nie wiem XD

ocenił(a) film na 10
Kalimdor

to nie prequele tylko całkowicie zrestartowana postać Lary

ocenił(a) film na 7
StewartPL

Może i tak, ale są w nich ukazane początki Lary, a w tych wcześniejszych z lat 90 itd. mamy Lare doświadczoną.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones