PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=557479}
6,0 73 315
ocen
6,0 10 1 73315
4,8 12
ocen krytyków
Tomb Raider
powrót do forum filmu Tomb Raider

Stary TR miał to coś gdze grała Angelina w szczycie swojej " formy " fizycznej jak i ze swoimi genami była po prostu napchana piękna i zmysłowa do tego dobrze zagrała ( jako twarda sexowna niezależna kobieta z humorem ) dlatego kazdy kto lubi Angeline powie ze częsci z nią są genialne i najlepsze i tak też twierdze ja :) mi do dziś podoba się jako Aktorka i kobieta ,kiedys w filmach kobiety mialy prezentować sobą zmyslowość i działac na zmysly jak i faceci na tym jestem wychowany i to uwielbiam

Ta część jest po prostu jako film akcji , dziewczyna biega skacze , i lubi "archeologie" po swoim ojcu , nic zmysłowego w tym filmie nie zobaczycie an aktora nie przyciąga sobą uwagi ( jak dla mnie i mojego gustu ) fabuła jest dośc hmmm z poczatku nudnawa i dziwna pozniej troche tajemnicza z zagadkami

Więc jesli chcecie obejrzeć sprawdzić to mozna , jak fabuła was nie zachwyci to chyba nic wiiecej w tym filmie was nie zaskoczy.

Oczywiscie kazdy moze meic swoje zdanie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones