PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=557479}
6,0 73 309
ocen
6,0 10 1 73309
4,8 12
ocen krytyków
Tomb Raider
powrót do forum filmu Tomb Raider

Jak oni mogli jej dać role larry croft ?????????????????

ocenił(a) film na 10
Moretz96

Brzydka? Kwestia gustu, a rozmiar biustu jest najmniej wazny.

ocenił(a) film na 7
Moretz96

Ciesz się, że nie dostała jej Emilia Clark, a też była brana pod uwagę. Po ostatnim Terminatorze mam jej dość. Chociaż jako Matka Smoków to akurat mi pasuje.

ocenił(a) film na 6
darex2709

odmowili emili clark dla mało znanej , chudej , brzydkiej szkapy??????

ocenił(a) film na 7
Moretz96

Nazywasz laureatkę Oscara mało znaną? Nominacje do Złotych Globów, nagród BAFTA czy Saturnów to też dla Ciebie nic wielkiego? Poza tym wcale nie jest chuda tylko "proporcjonalnie zbudowana" a już na pewno nie jest brzydka. A nawet gdyby ktoś taki, jak Ty uznał, że jednak jest, to Emilia Clark do pięt jej nie dorasta i to nie tylko że względu na swoją fizjonomię korpulentnej kaczuszki.

ocenił(a) film na 6
darex2709

dostala za gre aktorską ale filmy z nią są słabe za to nie ma osoby ktora by nie rozpoznała matki smoków ;)

ocenił(a) film na 7
Moretz96

Tak, dostała Oscara za grę aktorską bo to aktorka. A Emilia cóż takiego ma na koncie? Jeden dobry film "Zanim się pojawiłeś" bo ostatni Terminator to była kompletna żenada. Jest rozpoznawalna ale tylko z "Gry o tron", który jest serialem tak jak aktorzy z "M, jak miłość" czy "Ojciec Mateusz", też są rozpoznawalna ale tylko w Polsce. I nie pisz, że Alicja gra w słabych filmach bo większość ma noty powyżej siódemki nawet na filmowanie,przejrzyj jej filmografię.

ocenił(a) film na 7
Moretz96

sie melduje :))

nie mam pojęcia kim jest / była matka smoków
Dziewczyna z portretu, Światło między oceanami i przede wszystkim Testament młodości, to filmy może nie łatwe, ale rewelacyjne.

Moretz96

Moze dlatego, ze prawdziwa Lara to nie dmuchana lalka z wielkim biustem wstawiona do filmu na potrzeby zaskopojenia meskiej widowni, a prawdziwa dzielna wojowniczka, ktora nie potrzebuje odpowiadac kanonom urody okreslonym przez wyposzczonych mezczyzn. Tak. Na pewno dlatego ja wybrali. Good choice!

ocenił(a) film na 8
Martitta_4

Dokladnie tak. Tu bylo potrzeba ladnej mlodej wysportowanej dziewczyny do biegania z plecaczkiem po dżungli. Bez dodatkowego bagażu silikonu z przodu. Ta mi pasuje. Casting udany.

Martitta_4

Prawdziwa XDD K***a aż wybuchnąłem śmiechem na ten bełkot XDDD

Martitta_4

moim zdaniem ta aktorka wogole nie pasuje do tej roli poprostu sie nie nadaje powinna zagrac w jakims epokowym romansie a nie dziewczyne ktora ma zabijac samym spojrzeniem.

ocenił(a) film na 7
moniamonika

Dziś byłem w kinie. Film ratuje wyłącznie doskonale do roli dobrana Alicia Vikander. Ot, "córka sąsiada", którą sytuacja zmusiła - bez przygotowania - do ekstremalnych zachowań.

ocenił(a) film na 1
Martitta_4

Ale mnie zaskoczylo, ze zagralo Lare Croft dziecko....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones