PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=557479}
6,0 73 348
ocen
6,0 10 1 73348
4,8 12
ocen krytyków
Tomb Raider
powrót do forum filmu Tomb Raider

Ale ta aktorka ma grać Lare Croft??????!!!! No chyba sobie jaja ze mnie robicie????? Serio!
Jestem w szoku!
Oczywiście obejrzę film , ale nie jestem pewna tej aktorki co do zagrania głowej bohaterki

marta808

Alicia Vikander to bardzo dobra aktorka .

Więc nie widzę powodu, dlaczego nie miałaby zagrać nowej Lary Croft .

ocenił(a) film na 7
buterfly

Nie twierdzę ,że Alicia nie da rady zagrać tej postaci tylko zawsze Jolie była po prostu uosobieniem Lary Croft. Uwielbiam tą serie od dziecka. Lara Croft przedstawia dzielną, mądrą seksowną kobietę , a Angelina świetnie to wszystko oddała.
Porównując Jolie i Vikander w tej samej roli to naprawde jest duża różnica.
Wiem ,że Vikander jest dobrą aktorką , bo widziałam ją w różnych gatunkach filmu.
Jestem ciekawe czy jako Lara Croft też bardzo dobrze tą całą postać odegra i mam taką nadzieję.

marta808

Uważam że nie ma co porównywać .

Alicia Vikander będzie grała już zupełnie inną Larę Croft .

Angelina Jolie pasowała do starej wersji idealnie - Ale Lara od tego momentu pod względem wyglądu jak i charteru mocno się zmieniła .

ocenił(a) film na 7
buterfly

Zobaczymy co z tego wyjdzie i z wielką chęcią obejrzę film

marta808

Ja także nie mogę się doczekać :)

Mam nadzieje że się nie zawiodę .

marta808

Skoro widziałaś Alicię w wielu filmach,to nie wiem skąd Twoje wątpliwości.Ja ich nie mam.Uważam,że Alicia świetnie poradzi sobie jako Lara.
Nie wiem też jaki sens mają porównywania do Jolie.Przecież jeszcze nie widziałaś Alicii w tej roli,a już zakładasz że Jolie nie przebije.To jest podobnie jak z Bondem.Też byli tacy co uważali że tylko Connery i nikt inny.Ale po latach są tacy co wyżej cenią Moore'a,Daltona,Brosnana albo Craiga.Z Larą może być podobnie. Poza tym o ile Jolie była niezła,to filmy to straszna kaszana była.Teraz na pewno dostaniemy świetne aktorstwo i może dobry film.Bo chyba już nic gorszego od TR z Jolie nie da się nakręciç.A to już sporo.
I gwarantuję Ci,że Alicia w roli Lary na pewno nie zawiedzie.I dziwię Ci się,że nie uważasz podobnie,znając Alicię z różnych ról.No chyba że Alicii nie lubisz.Ale na to już nic nie poradzę.
Pozdro :)

marta808

Skoro widziałaś Alicię w wielu filmach,to nie wiem skąd Twoje wątpliwości.Ja ich nie mam.Uważam,że Alicia świetnie poradzi sobie jako Lara.
Nie wiem też jaki sens mają porównywania do Jolie.Przecież jeszcze nie widziałaś Alicii w tej roli,a już zakładasz że Jolie nie przebije.To jest podobnie jak z Bondem.Też byli tacy co uważali że tylko Connery i nikt inny.Ale po latach są tacy co wyżej cenią Moore'a,Daltona,Brosnana albo Craiga.Z Larą może być podobnie. Poza tym o ile Jolie była niezła,to filmy to straszna kaszana była.Teraz na pewno dostaniemy świetne aktorstwo i może dobry film.Bo chyba już nic gorszego od TR z Jolie nie da się nakręciç.A to już sporo.
I gwarantuję Ci,że Alicia w roli Lary na pewno nie zawiedzie.I dziwię Ci się,że nie uważasz podobnie,znając Alicię z różnych ról.No chyba że Alicii nie lubisz.Ale na to już nic nie poradzę.
Pozdro :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones