PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=557479}
6,0 73 309
ocen
6,0 10 1 73309
4,8 12
ocen krytyków
Tomb Raider
powrót do forum filmu Tomb Raider

źle dobrali główną rolę, nie pasuje zupełnie. cycki powinny być większe, laska powinna mieć charyzmę, a tutaj mamy jakąś zahukaną dziewczynkę w takiej samej koszulce jak oryginał.

ocenił(a) film na 9
julij

W tym filmie główna bohaterka nie mogła mieć większego biustu, świecącej po oczach niczym złoto charyzmy, ani byciem laską. Ta Lara jest na podstawie gry z 2013, a tam była trochę wystraszoną dziewczyną, bo trafiła w niebezpieczne miejsce i nigdy nie zabiła człowieka. A jej ciało wygląda naturalnie, bo tak wymyślili sobie nowi twórcy gry. To nie film na podstawie starszych wersji gier. A aktorka spisała się nieźle, pod względem charyzmy i wyglądu.

ocenił(a) film na 7
Tung_uska

...w przeciwieństwie do fabuły, która w ogóle się nie spisała. Do głównej bohaterki nic nie mam, w sumie nawet pasuje do nowych Tomb Raider-ów , ale film spłycili strasznie. Pomimo fajnych efektów , to ten typ z gatunku "obejrzeć i zapomnieć".
I żeby nie było, że jest ze mnie kolejny przeintelektualizowany pseudokrytyk, tak samo oceniłem inne filmy akcji np. kolejne części Mission: Impossible albo typową przygodówkę jaką jest Jumanji 2. Natomiast wyżej dostał "Kong: Wyspa Czaszki" co potwierdza, że lubię ten gatunek filmowy.

ocenił(a) film na 1
Tung_uska

No ale w 2013 cycki miala duzo wieksze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones