PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=557479}
6,0 73 442
oceny
6,0 10 1 73442
4,8 13
ocen krytyków
Tomb Raider
powrót do forum filmu Tomb Raider
wojti_venom

premiera filmu została przesunięta filmweb jeszcze tego nie poprawił

wort801

a na kiedy ją przesunęli?

wojti_venom

Powabną panią archeolog mogliśmy oglądać w kinie już dwukrotnie. W "Larę Croft" wcieliła się w nich Angelina Jolie. Filmy te nie były może wybitne, ale zarobiły spore pieniądze, dlatego też rozważana była producja trzeciej części serii. Do jej realizacji jednak nie doszło, a Croftówna pożegnała się z wielkim ekranem na kilka długich lat. Dwa lata temu firma GK Films zakupiła prawa do realizacji nowego filmu o przygodach seksownej poszukiwaczki skarbów. Do napisania skryptu wyznaczono dwójkę utalentowanych scenarzystów - Marka Fergusa oraz Hawka Otsby’ego. Tym panom zawdzięczamy takie obrazy jak "Ludzkie Dzieci" i "Iron Man". Opiekunami reboota cyklu zostali producenci Graham King i Tim Headington. W 2011 r. zapowiedzieli oni, że zupełnie nowy "Tomb Raider" pojawi się w kinach w 2013 r., ale jak do tej pory wciąż nie znaleziono reżysera obrazu, ani odtwórczyni głównej roli. Nie mniej, projekt ten ma solidne podstawy i w żadnym wypadku jego realizacji nie powinniśmy przekreślać w przedbiegach. Stan: w pre-produkcji Kiedy film trafi do kin: 2014 - 2015
http://www.genity.pl/rozrywka?akt=Jakie-gry-doczekaja-sie-filmowych-adaptacji-?- cz-2-2013-09-12

wojti_venom

mam nadzieje że pomogłem

wort801

nom thx ^^

ocenił(a) film na 6
wojti_venom

aż tak na to czekasz? ; o

Ancksunamun

noom bo ja ogolnie ogladam hity i filmy zapowiadajace sie na hity sama wiesz ze teraz pacze na same shity ;p

ocenił(a) film na 6
wojti_venom

pff...

wojti_venom

Prędzej pojawi się jak będą kolejną część gry promować, teraz nie ma hypu to sie im nie opłaca

Koboshi

mam nadzieje że nie masz racji :) że film jednak będzie szybko :)

wojti_venom

Bardzo bym chciała żeby film oparty był na ostatniej grze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones