PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=235880}

Tomie: Another Face

Tomie: anaza feisu
4,4 38
ocen
4,4 10 1 38

Tomie: anaza feisu
powrót do forum filmu Tomie: anaza feisu

Raczej odradzam wam ten film. Jest nudny, przewidywalny i przede wszystkim jego fabuła jest głupia i dziecinna.

Teraz SPOILER:
Otóż laska o imieniu Tmmy uwodzi kolesiów. Po jakimś czasie porzuca ich co zawze kończy się jej śmiercią - fagasi w szoku pozbawiają ją życia. Jednak Tommy za kilka godzin ożywa i uwodzi kolejnego gościa. I tak od początku do końca. Zero zaskoczenia zero zagadek. Na koniec koleś który wszystkiego się domyślił (że laska jest demonem) postanawia ją spalić. Jednak demon odradza się z prochów. Koniec. Uff, kicha, nie polecam.

ocenił(a) film na 2
stasiuvino

już ponad 4 lata minęły od Twojej wypowiedzi, ale podpiszę się pod nią.
staram się być wyrozumiały w komentowaniu filmów, ale tym razem muszę zerwać z tą regułą. film jest po prostu głupi. nudny i przewidywalny, a fabułę można określić w kilku słowach. słaba realizacja i słabe aktorstwo (chociaż to nie jest silną stroną Japończyków, ale staram się przymykać na to oko, jednak tutaj już nie mogłem). żadnych wrażeń i emocji - nic. nawet nie było momentów grozy

ocenił(a) film na 5
kryslav

Oglądałem ten film kilka dni temu i mam podobne odczucia. Ta druga część traktująca o nieśmiertelnej Tomie miała być z założenia wydana na rynek video czy tv a to przeważnie objawia się słabszym wykonaniem i kiepską fabułą. Można też tak wnioskować po pocięciu filmu na krótkie rozdziały które łączą się tylko przez postać Tomie i tego jednookiego patologa.

aa390004

Nie ma drugiej części jest tylko jeden film :)

ocenił(a) film na 5
katarzyna_czyzyk

Chodzi mi o cały cykl filmów o Tomie, w sumie teraz jest ich 9, a Anaza feisu powstał w tym samym roku co część pierwsza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones