PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1010}
7,2 133 534
oceny
7,2 10 1 133534
6,1 28
ocen krytyków
Top Gun
powrót do forum filmu Top Gun

Jak miałem 17 lat chiałem być jak Maverick, teraz mam 23 i nadal mógłbym byc jak on:D No, ale do rzeczy: Scena gdzie on idzie w okularach, a ona za nim , po wystawieniu negatywnej oceny - Mistrzostwo Świata, pewnie Tom jak ogląda Top Guna, przy tej scenie ma 2 razy wiekszego penisa.

Hornetman

Dokładnie, kto by przypuszczał co się z tym chłopem porobi prywatnie. Ale przykład Mela Gibsona mówi wiele. Top Gun to w czasach mojej młodości to było jebnięcie życia. Oglądałem 100 razy wtedy.

ocenił(a) film na 6
majaluki

Jaki przykład Mela Gibsona?

Jordan94

To jaki okazał się prywatnie.

ocenił(a) film na 6
majaluki

"Scena gdzie on idzie w okularach, a ona za nim , po wystawieniu negatywnej oceny - Mistrzostwo Świata, pewnie Tom jak ogląda Top Guna, przy tej scenie ma 2 razy wiekszego penisa" - nie rozumiem tego zdania.

Jordan94

Pisz do Hornetman, bo odpowiadasz do mnie.

ocenił(a) film na 6
majaluki

jego nie ma, a ty wiesz o co mu chodzilo.

Jordan94

Oglądałeś? Pamiętasz tą sceną? Chyba to jakiś symbol młodości, bycia zuchwałym, pewnym siebie nawet w obliczu niepowodzenia - ten stan z pewnością gwarantuje tego typu podejście w młodości.

ocenił(a) film na 9
Hornetman

... chyba wystarczy jak powiem, że siedziałem 5 minut nad pustym okienkiem z odpowiedzią...

ocenił(a) film na 9
Hornetman

Wiele scen było typowo typowych mających chwycić za serce (albo jaja) :) Wyszło z tego wspaniałe kino no i rzecz jasna otwarta kariera dla Toma C.

Hornetman

Zdecydowanie moment, gdy Tom wyrzuca nieśmiertelnik swojego ojca do morza. Relikt i pamiątka już bezpowrotnie idą na dno, a on sam rozlicza się z przeszłością. Już nikt go nie porównuje do tatusia, on sam staje się legendą i idzie na instruktora. To spojrzenie, gdy sam idzie z tym nieśmiertelnikiem, zerka w niebo i potężną wodę. Ciekawe czy Titanic czerpał inspirację z tej sceny? ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones