PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=690500}
4,4 862
oceny
4,4 10 1 862
Torment
powrót do forum filmu Torment

Film stylizowany na standardowe kino do poduszki. Rodzina jedzie do odludnego domku i tam
zaczyna się ich koszmar. Jeśli spodziewacie się jakiegoś niebanalnego zakończenia, czegoś
odkrywczego, czego nie widzieliście w innym horrorze to sobie odpuśćcie. Wieje trochę
idiotyzmem w niektórych sytuacjach ale to amerykański film. Straszenie na zasadzie cicho
cicho i bam. Najbardziej przeszkadzają irracjonalne decyzje głównych bohaterów, reszta to
standard.

j3sion

Kanadyjski.

Kozarnikus

a Kanada to już nie Ameryka ??!!

Juleeczka

Szok, ale nie. Zjazd do szkoly na geografie to sie nauczysz ze Ameryka Pn to kontynent, ale USA to kraj...Masz, gimbusie tu bo sam(a) nie znajdziesz...Poziom umyslowy niektorych to wrecz przeraza, powaznie.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Ameryka_P%C3%B3%C5%82nocna#mediaviewer/Plik:North_A merica-administrative_map_PL.png

Mortuum

Poziom Twojej wypowiedzi świadczy o tym, że z brakiem kultury i wspominanym "gimbusem" masz bardzo wiele wspolnego.
Odnośnie edukacji: proponuję przyłożyć się do czytania ze zrozumieniem (tekstu jak i również mapy), a następnie wrócić i przeczytać komentarze powyżej mojego ponownie.

Dla wyjaśnienia
"Wieje trochę idiotyzmem w niektórych sytuacjach ale to amerykański film" - j3sion
"Kanadyjski" - Kozarnikus

Stwierdzenie, że film jest AMERYKAŃSKI nie wyklucza faktu, że film został wyprodukowany w KANADZIE, która położona w Ameryce Północnej i właśnie tego tyczył się mój poprzedni komentarz.

Dla Twojej wiadomości: Mianem "amerykańskie" można nazwać wszystko co pochodzi z kontynentu Ameryki Północnej, a także Ameryki Południowej nie tylko to co jest z USA, dokładnie tak samo jeśli coś jest przykładowo Polskie, Włoskie czy Norweskie jest także EUROPEJSKIE, bo kraj pochodzenia znajduje się w Europie.

ocenił(a) film na 5
j3sion

Ta Sarah była taka nieporadna jakby chciała żeby ją zabili i celowo ułatwiała im swoje położenie :D

kamil665544

to właśnie cecha bohatera rodem ze "standardowego kina do poduszki" :P

ocenił(a) film na 2
j3sion

Najbardziej wkurzał mnie ten dzieciak. Od początku przeczuwałem, że na pewno przeżyje i przez cały film będę musiał oglądać jego nietkniętą mordę.

ocenił(a) film na 7
j3sion

Mnie się film podobał.Wiadomo że to żadne arcydzieło nie jest,tylko zwykły horror. Lubię takie z zamaskowanymi,uzbrojonymi świrami ;).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones