PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=712371}

Tort

Cake
6,5 13 295
ocen
6,5 10 1 13295
4,3 6
ocen krytyków
Tort
powrót do forum filmu Tort

Film ogląda się bardzo przyjemnie z dużą dawką emocji i popisem gry aktorskiej Aniston, szkoda że nie dostała Złotego Globa moim zdaniem była lepsza od Julianne Moore. Ciekawie opowiedziana historia, nie sugerować się opiniami na forum tylko samemu trzeba to zobaczyć. Jestem pod ogromnym wrażeniem samego filmu a przede wszystkim gry aktorskiej głównej bohaterki. Polecam!

ocenił(a) film na 9
Ariel2400

To prawda, film jest świetny. Samobójstwo, strata, depresja, potrzeba bliskości drugiego człowieka, brak chęci do życia... wszystko to opisane ciekawym scenariuszem. Negatywnych opinii jest sporo ale najlepiej samemu się przekonać, jak wiadomo są różne gusta i każdy odbiera film na swój sposób. Tematyka jest mi bliska, lubię filmy które dotykają mnie emocjonalnie, skłaniają do refleksji.
Jennifer jako jedna z moich ulubionych aktorek także mnie nie zawiodła.
Szczerze polecam!

ocenił(a) film na 7
Ariel2400

Jestem tego samego zdania. Film dobry, rewelacyjna kreacja Aniston. Musze powiedzieć, ze uwielbiam te aktorkę. Stricte czołówka moich ulubionych. Co do samego filmu. Był tak przeładowany emocjami, ze musiałam sie odcinać by nie rozpaść sie na miliony kawałków. Wiem comto chroniczny ból, strata kogos bliskiego. Niestety te emocje są mi bardzo bliskie i z własnej perspektywy uważam, ze dobrze to zostało przedstawione.

ocenił(a) film na 8
Ariel2400

Zgadzam się również, film bardzo dobry i życiowa rola Aniston.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones