PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=204735}

Towarzystwo

Society
6,1 1 456
ocen
6,1 10 1 1456
7,0 3
oceny krytyków
Towarzystwo
powrót do forum filmu Towarzystwo

Jak się nie zna znaczenia wyrazów, to się nie pisze recenzji...

eltoro10000

ale widzę, że w postach można używać wyrazów, których znaczenia się nie zna.
np. "recenzja"

El_Magiko

W postach można, w oficjalnych tekstach raczej nie wypada...

ocenił(a) film na 6
eltoro10000

W żadnej z dwóch recenzji nie widzę nic o żadnych omamach, może ty masz jakieś omamy.

ZiD0

Jest w streszczeniu, które nieopatrznie nazwałem recenzją. Na początku strony, obok plakatu, pisała je jakaś analfabetka funkcjonalna, Josephine.

ocenił(a) film na 6
eltoro10000

Ach, opis filmu. Nie nazwałbym tego "oficjalnym tekstem", jako że dodawać i edytować może je każda osoba. Problem leży raczej po stronie weryfikatorów, że przepuszczają taki szajs.
Zawsze sam możesz poprawić i poczekać na zatwierdzenie. :)

Żeby nie było całkowitego offtopu, widzę że masz dużo filmów obejrzanych. Poleciłbyś coś w temacie Society? Czyli film o bohaterze, wokół którego dzieje się jakiś spisek i wszyscy jawnie lub potajemnie działają przeciwko niemu. Z tego co mi na szybko przychodzi do głowy to wszystkie filmy o Porywaczach Ciał, Dziecko Rosemary, czy z niehorrorów Truman Show.

ZiD0

A to, co mnie przychodzi do głowy to: "Oni żyją",
"Życie, którego nie było", "Inwazja porywaczy ciał", "Coma", "Żony ze Stepford".
Widziałem też niedawno amerykański film z lat pięćdziesiątych o człowieku, który nic nie pamiętał, bo wymazano mu pamięć i zaprogramowano na nowo, niestety nie pamiętam tytułu, a spełnia doskonale wymienione przez ciebie okoliczności. Zapadła mi w pamięć scena, w której podczas ewakuacji wieżowca zbiegał po schodach i zapuścił się w podziemia na minusowe poziomy, oznaczone wyraźnie: poziom -1, -2 itd, a kiedy potem wrócił do tego budynku, okazało się, że schody kończą się na parterze.

ocenił(a) film na 6
eltoro10000

Hah no właśnie Society to takie They Live tylko w mniejszej skali, na lokalnym poziomie, też mi się skojarzyło. Comę i Żony ze Stepford już ogarnąłem, dzięki za polecenie.
Co do tego filmu, który opisałeś, to pozwolisz że cię dodam do znajomych i poszperam w twoich ocenionych, może uda mi się go znaleźć.

ZiD0

Bardzo proszę, ale ja już szukałem i nie znalazłem. Obawiam się, że zapomniałem go ocenić.

ZiD0

Przypadkiem trafiłem tu po trzech latach, a skoro tak, to napiszę, że przypomniałem sobie, że to był film pt. "Miraż" z Gregorym Peckiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones