PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=632733}
7,4 10 1 50890
7,4 27
ocen krytyków
Toy Story 4
Parafrazując Franca Maurera: czasy się zmieniają, ale "Toy Story" zawsze jest na szczycie. Najnowsza,... czytaj więcej

Recenzje Użytkowników

Pixar jest wytwórnią, którą zna każdy - czy to mały czy duży. Wiele razy wytwórnia ta udowodniła, że wie, jak w prosty, pouczający sposób przekazać pewną mądrość najmłodszym, przy okazji nie zanudzając starszej widowni, która także zawsze znajdzie w filmie coś dla siebie. Na przestrzeni lat zmienia się i może grafika, czy też część humoru, ale te najważniejsze i najbardziej wartościowe treści znajdziemy w ich każdym filmie. W końcu twórcy "Aut" czy "Gdzie jest Nemo?" powracają z ich bez wątpienia największym hitem, jakim jest "Toy Story". więcej
Twórcy "Toy Story 4" przepięknie pokazują w swoim filmie moment, w którym musimy wreszcie zdecydować, że choć osoby, dla jakich dotąd żyliśmy, ukształtowały nas jako ludzi, to w końcu przychodzi chwila na rozmyślania o rozpoczęciu życia bez żadnych etykietek, co w połączeniu z motywem kryzysu wieku średniego świetnie obrazuje uczucia rodziców, kiedy muszą odciąć pępowinę i pozwolić, nie tyle swojemu dziecku, ale przede wszystkim sobie, żyć własnym życiem. więcej