PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=711}
7,4 192 747
ocen
7,4 10 1 192747
8,1 33
oceny krytyków
Toy Story
powrót do forum filmu Toy Story

Poszukuję nazwy serialu o zabawkach, które tak jak w Toy Story żyły własnym życiem, gdy nikt nie widzi. Serial był emitowany mniej więcej w tym samym okresie, to jest w lataach 90., w cyklu dobranockowwym na jedynce. Fabuła rozgrywała się w dziecięcym pokoju. Pamiętam dwa charakterystyczne odcinki:
1. Do zabawek dołączyła złota rybka, która odpowiadała na pytania slowami "tak', "nie" lub "może".
2. Ktoś niechcący skasował bajkę na kasecie należącej do dziecka ale zabawki uratowały sytuację, nagrywając swoimi głowami brakującą scenę.

Szarobure

dr Dośka xD

JackoPower

Nieee .... Dr Dosia jest nowa. A to jest stara kreskówka.

Szarobure

nnnnnnnnnnn

Szarobure

Witaj,
wydaje mi się, że najparawdopodobniej chodzi Ci o serial "the secret life of toys". Był też chyba jakiś odcinek świąteczny "Christmas toy". Wpisz w yt i napisz czy o to Ci chodziło, bo też mnie to ciekawi. Pozdrawiam!!

sliniak13

Tak! :) To ten serial. Znalazłam nawet odcinek z rybką :)

sliniak13

Dziękuję :)

Szarobure

To super. Cieszę się, ze mogłam pomóc. Ja sama kiedyś szukałam parę lat filmu, który widziałam w dzieciństwie i w też końcu znalazłam:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones