PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606080}
5,7 562
oceny
5,7 10 1 562
Trans akcja
powrót do forum filmu Trans-akcja

Jestem swiezo po obejzeniu tego dokumentu i nie zrobil on na mnie wrazenia. Nie mam nic do
gejow lesbijek i trans-seksualistow pod warunkiem ze nie sa nachalni i nikomu nie robia
krzywdy i nikogo nie rania ale nie o tym chcialem pisac... Jesli chodzi o PANA"GRODZKIEGO"
ktory pojechal do Tajlandii w celu zrobienia sobie piersi to jeden wielki pic na muchy i
oszustwo bo po1 dokladnie tak samo u NIEGO wygladaly piersi przed operacja jak i po
operacji a po2 jak mozna z widzow robic takich idiotow i wmawiac im ze osoba raptem jeden
dzien po operacji wszycia implantow plywa sobie w basenie... A gdzie swieze rany a gdzie szwy
a gdzie zakaz chirurga mowiacego ze po tak powaznej operacji tygodnie musza minac zanim
sie wszystko pozrasta... Nie wyssalem sobie tego z palca bo uwaznie ogladalem ten
dokument i wyraznie TAJLANDZKI CHIRURG mowil ze 3 dni pacjent po operacji biustu
zostanie w klinice a PAN GRODZKI od razu po operacji sobie plywa w basenie tak jakby minal
miesiac po zabliznieniu sie ran... Sami sie przyjzyjcie jak wygladal PAN GRODZKI przed
operacja i po i piersi sa takie same i nawet opuchlizny nie bylo... Cos tu jest nie tak...
Dobranoc...

ocenił(a) film na 6
punisher822_filmweb

Masz rację... nie raz oglądałam filmy dokumentalne z operacją piersi i on na 100% nie miał.

ocenił(a) film na 1
punisher822_filmweb

Wystarczy posłuchać narratorki i dialogów a odpowiedź na pytanie skąd się biorą wynaturzenia w naszym społeczeństwie przyjdzie sama.
Dokument ogólnie dobry, ale w obliczu dzisiejszej skrajnej sytuacji polityczno-społecznej - potrzebny jeszcze bardziej:
(niezalezna(kropka)pl/37942-anna-grodzka-wielka-mistyfikacja)

użytkownik usunięty
punisher822_filmweb

To prawda. On-a nie ma żadnych piersi. Jeśli jednak to prawda, że przeszedł taką operację, to żadne hormony u 50-latka nic nie poprawią.

punisher822_filmweb

Widziales nagie piersi pana grodzkiego?

użytkownik usunięty
punisher822_filmweb

Czego chcecie? Dla kolegów to po prostu "Anka". Zastanawiam się tylko, czy to on/a robi ich w ch...., czy oni nas?

sami siebie, banda debili, ale spokojnie na wszystkich zwyrodnialców przyjdzie miejsce i czas !

ocenił(a) film na 8
punisher822_filmweb

Jak dla mnie - może nie blondyna z Moulin Rouge, ale coś tam było. W pewnym przedziale wiekowym standardy sylwetki Barbie nie za bardzo mają zastosowanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones