PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645955}

Transformers: Wiek zagłady

Transformers: Age of Extinction
6,2 101 434
oceny
6,2 10 1 101434
3,1 9
ocen krytyków
Transformers: Wiek zagłady
powrót do forum filmu Transformers: Wiek zagłady

Szmirowata bzdura.

ocenił(a) film na 3

Reżyser postawił na efekty. Jak dla mnie jest ich za dużo. Miałem wrażenie, że jestem w grze komputerowej. Nużące to było. Aktorka drugoplanowa (nawet nie chcę wiedzieć jak się nazywa) przypomina Dodę i jedyne co zapamiętałem, to jej nachalny róż na ustach - chyba permanentny. Słabe dialogi, średnie aktorstwo, no ale film zarobił, więc cel został osiągnięty.

ocenił(a) film na 3
Muwistar

http://www.filmweb.pl/film/Transformers%3A+Wiek+zag%C5%82ady-2014-645955/awards

ocenił(a) film na 2
Muwistar

a ja mialem wrażenie,że poprawiała sobie makijaż w przerwie miedzy napie...nką...raz był bardziej rózowy raz mniej...

ocenił(a) film na 3
gothblack

twarda była, miała jaja.

ocenił(a) film na 6
Muwistar

ale chińczyk w windzie był OK ;]

ocenił(a) film na 5
Muwistar

Też tak uważam.
Fabuła bardzo przeciętna.
Jedynym dla mnie plusem tego filmu były te dinoboty - czyżby ukłon w stronę Beast Wars ?
nie mniej fajna walka była w tym mieście.

A najgorsza scena to gdy zdezelowany Optimu sunie po ulicy i nagle jakimś bio prądem bzyknął przejeżdżający tir i co się dzieje?
odnawia się ? wyrastają mu kominy ?
matko jedyna jaki debilizm.
Toż to przeczy wgl transformersom.
One z tego co pamiętam potrafiły się naprawiać ok i to jest zrozumiałe, ale nie odnawiać poprzez hmmm nie wiem czym nawet. Wyrastają mu kominy ... no ja je.be.
Tego się nie da zapomnieć...
To tak jakby Robocop potrafił się naprawić w trakcie walki poprzez hmmm zjedzenie metalu. Coś ala Tetsuo.
Dziękuję nie chcę tego ponowni oglądać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones