PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=505976}

Transformers 3

Transformers: Dark of the Moon
6,9 152 719
ocen
6,9 10 1 152719
5,4 10
ocen krytyków
Transformers 3
powrót do forum filmu Transformers 3

Brakowało mi w "trójce" wyjaśnienia dlaczego Michaela zerwała z Samem? Nagle miał
nową dziewczynę, której przysięgał wierność i że jest tą jedyną (pomijam fakt, że Michaeli też
przysięgał)... Wie ktoś może czemu zerwali?

ocenił(a) film na 9
Scatebra123

Myślę, że Bay nie planował tego, że Megan Fox odejdzie albo ją wyrzuci(nie pamiętam jak to było), to trochę popsuło, bo na końcu dwójki tak mówili że się kochają, a tu nagle zerwali i pojawiła się nowa.. Tłumaczenie dlaczego zerwali nie było w tym filmie najważniejsze

Ryloth

Może lepiej że darowali sobie tłumaczenie, doszła by tylko kolejna bzdura, chociaż to co zostało przedstawione ciężko przebić ;P

ocenił(a) film na 5
Scatebra123

Pewnie z megan uszło powietrze i kupili mu nową dmuchaną lale. Tym razem na zdjęciach nie widać, że ciągle biegają. Jest jakaś nadzieja na lepszy film.

ocenił(a) film na 8
skt84

Bay wyrzucił Megan z planu, kiedy ta zaczęła się stawiać! Nazwała Baya, że stosuje taktyki jak sam Hitler i ten miał dość jej fochów i ją z miejsca wywalił!

Cyt"...Twórca "Transformersów" Michael Bay ujawnił, że to Steven Spielberg podjął decyzję o odsunięciu od kolejnych filmów serii Megan Fox po tym, jak aktorka porównała reżysera do Hitlera..."

ocenił(a) film na 5
Spayky_2

To dziwny zabieg. To musieli poprawiać scenariusz. A dlaczego by nie podstawić innej aktorki w miejsce megan? Myślę, że nikt by się zbytnio nie obraził gdyby zobaczył kogoś innego w tej samej roli. Chociaż mam dosyć biegania za rączkę w tym filmie. Myślę, że każda aktorka bez problemu wcieliła się w tą Michaelę a może nawet zagrała by ją lepiej. (raczej na pewno bo Fox jest kiepska). Przecież to drugoplanowa rola więc mało ważna. Kiedyś robiono takie zabiegi więc dlaczego nie teraz?

Założę się, że ceną tego jest to, że powód dla którego zerwali jest głupi jak but. To chyba trochę za wiele jak na film który nie jest pozbawiony szeregu wad.

skt84

Może teraz angielski akcent jest na topie a Megan nie potrafiła go naśladować ;P

ocenił(a) film na 5
onionmaster

Hmm nie wiem tylko czy założyciel postu tęskni za nią, czy cieszy się, że jej nie ma...

ocenił(a) film na 3
skt84

Ani nie tęsknię, ani nie cieszę się, że jej nie ma. Po prostu się zastanawiam. :)

Scatebra123

Sam poczekał ,aż da mu dupy i ją zostawił ,ale co nie zmienia faktu że chciałbym ją zobaczyć w 3 a nie blond wywłokę

cinek7823

Tak naprawdę to Michaela jest shemale i Sam dowiedział się o tym, na pudelku było tak napisane, to musi byc prawda.

cinek7823

No raczej nie on ją tylko ona jego

Scatebra123

No to tak po pierwsze ona ma na imię Mikaela, mogło się pomylić a nie zagrała bo wyleciała za nazwanie Bay'a Hitlerem

ocenił(a) film na 7
Viki12317

Ja słyszałam, że wywalili Megan za to, że kpiła z filmu Baya. Powiedziała, że tego typu filmy nie wymaga zbytniego talentu, czy oddania aktora bo tylko się biega i krzyczy, czy coś takiego...

ocenił(a) film na 2
j_piecyk

a ja słyszałem, że megan nie podobało się jak bay traktował kobiety i jak je pokazywał w filmach (no wiecie, zbliżenia na tyłki, na cycki i takie tam).

użytkownik usunięty
Scatebra123

Jaka Michaela?
Michaela Baya?

ocenił(a) film na 3
Scatebra123

Bo kto by wytrzymal z takim pierd*la…

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones