PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=505976}

Transformers 3

Transformers: Dark of the Moon
6,9 152 808
ocen
6,9 10 1 152808
5,5 11
ocen krytyków
Transformers 3
powrót do forum filmu Transformers 3

Słyszeliście Michael Bay podobno już nie chce kręcić Transformers 3, wierzycie nikt nie zastąpi Michaela Baya w robieniu Transformerów nikt.

ocenił(a) film na 4
matizelek95

ano poodobno. i mam nadzieje ze na dobrej dwojce sie zakoczy i nikt nie wapdnie na idiottyczny pomysl krecenia trojki bez bay'a..

ocenił(a) film na 6
matizelek95

Yhym, tak,tak, Bayowi lepiej nie wierzyć, bo tak samo z dwójką było, miał się w niej nie znaleźć Megs, a na pytania mediów, czy Megatron wróci, Bay odpowiadał, że nie. Ja tam wolę go nie słuchać i czekać na 3 część xD

ocenił(a) film na 7
matizelek95

No ja to osobiście trochę boję się o czym i jaka ta trójka będzie. Póki co jedynka podobała mi się trochę bardziej od dwójki:/ Choć w dwójce było więcej fajny transformersów i genialna rozpierducha :)

ocenił(a) film na 10
shirox

Oto dowód:
http://film.interia.pl/news/koniec-z-transformersami,1325305?source=rss

ocenił(a) film na 10
matizelek95

ta jego wypowiedź jest bardzo prawdziwa...hmm ciężka sprawa...ciekawe czy jak Transformersów wyreżyseruje ktoś inny to będą tak samo dobre jak poprzednie

ocenił(a) film na 8
matizelek95

Bay chce nakręcić film w stylu "Pulp fiction", z powolną akcją i "bez wybuchów, chociaż w jednej ze scen pewien mężczyzna obleje drugiego benzyną i podpali go". Tak gdzieś czytałem ostatnio. Ile w tym strojenia sobie żartó a ile prawdy ocenicie sami. A wycofywanie się z udziału w trzeciej części Transformers jest niezłym zabiegiem marketingowym ;)

ocenił(a) film na 8
Lupus_10

;/ oj, lepiej, żeby jednak zmienił zdanie i nakręcił trzecią część ;) Fani się domagają! Kij z krytyką jakichś buraków... ;)

matizelek95

jak mu sypną kapuchą przed oczami to wyreżyseruje trójkę :)

ocenił(a) film na 4
matizelek95

a może ktoś ze świerzym spojrzeniem mógłby zrobić coś dobrego? myśle że pod względem efektów mało można już poprawić natomiast co to fabuły to i owszem.. więc może zmiana reżysera a nawet scenarzystów nei byłaby takim złym pomysłem?

ocenił(a) film na 4
_morfeo_

"śiweżym" oczywiście... sory jestem troche zmęczony ;P

ocenił(a) film na 7
matizelek95

Módlmy się, że za nakręcenie trzeciej części nie wziął się przypadkiem Uwe Bol czy jak mu tam ;)

matizelek95

Scenarzyści napewno beda inni, Curtzman i Orci już z pół roku temu mowili ze wiecej nie beda pisac scenariuszy do transformersow bo nie chca byc monotematyczni czy jakos tak, zeby ich tylko z transami ludzie nie kojarzyli. Mam tylko nadzieje że Michel zostanie, nikt inny lepiej tego nie zrobi.

ocenił(a) film na 8
rekoj

dobra waidomosc po tym jak spartaczyl totalnie 2 czesc robiac z niej komedie dla malolatow z mnostwem efekciarskich efektow bez zadnego klimatu j jestem za zeby zniknal.jego prace powinien kontynuowac sam mistz-steven spielberg.byscie wtedy zobaczyli jak powinny wygladac transformery a nie ze jest tylko producentem

ocenił(a) film na 6
riddick1981

Ja bym tam Petera Jacksons umieściła na stołku reżyserskim, Baya jako speca od wybuchów, a Spielberga jako dodatek przy "doratowywaniu" filmu :D

matizelek95

Mam nadzieje że zostanie Michael Bay bo inaczej nie wiadomo czy będzie takie fajne jak do teraz te 2

ocenił(a) film na 5
Ziegosia

Ha a ja już słyszałem że jest zakupione pozwolenie na 18 części. A Bay jak mu się będzie chciało to dalej będzie kręcił tylko że on ma już dosyć transformersów. Przynajmniej na najbliższy rok. :)

matizelek95

spokojnie . 3 cześć bedzie i to tak samo DOBRA jak 1 i 2 . I zostanie nakręona przez MICHAela ;]
TRZEBA BYĆ OPTYmistą C:

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones