PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=505976}

Transformers 3

Transformers: Dark of the Moon
6,9 152 772
oceny
6,9 10 1 152772
5,4 10
ocen krytyków
Transformers 3
powrót do forum filmu Transformers 3

Ostatnio przeszukiwałam internet w poszukiwaniu jakichkolwiek informacji na temat 3 części Trasformers. Kręcąc się na różnych forach natknęłam się na pewnie plakat.
O tutaj link. http://i25.tinypic.com/ip9um9.png

Na pierwszy rzut oka plakat wygląda dość profesjonalnie. Byłam nieco zaskoczona. Co to może być? Oficjalny plakat do 3 ? Nie, jeszcze duuuużo za wcześnie za to. Doszłam do wniosku, że jakiś niecierpliwy fan bawił się Photoshopem i zrobił swoją wersję. Szczerze mówiąc plakat mi się podoba. Czyżby ktoś wyobraził sobie pannę Dakotę ( to zdjęcie pochodzi z filmu "Push" ) jaką nową bohaterkę? Najbardziej ciekawią mnie te ' niebieski oczy. Jak dla mnie jest w nich coś niepojącego, przerażająco. ( Oh, to tylko moje odczucia ;)).
Wracając do tematu, na innym forum ( angielskojęzycznym ) znalazłam ten sam plakat i krótki opis pod nim.
Cytuję.
" The outline of the story : Transformers - ' Project Genesis .'
The final fight was inevitable. Decepticony build army, destruction Autobots. People are aware of the danger that awaits them.
Section 7 and NEST working on a secret genetic project that took humanity to ensure winning in the war between Autobots and Decepticons.
They create a hybrid, a combination of two breeds of DNA, human DNA and isolated Transformers DNA.
They are fully aware of the power created. Is it the machine for killing, but the human side will win? "
Hmm. Pomysł ciekawy, nie powiem. Hybryda? Od razu przypomina mi się postać Sari Sumdac z Transformers Animated.
A co wy o tym myślicie?

wojciech91

Wg mnie to tylko Photoshop i to w nie najlepszym wydaniu.

ocenił(a) film na 6
pabloq1

moim zdaniem to tylko plakat wykonany przez jakiegos fana, a ten cytat ktory ujawnilas to rowniez fabula wymyslona przez jakiegos forumowicza, choc przyznam ze mogloby to ciekawie wyjsc :) Poczekamy zobaczymy

ocenił(a) film na 6
wojciech91

Ta dziewuszka to z filmu "Push" jest, tak dla wiadomości ogółu xD Więc raczej w Transach jej nie będzie ^^

ocenił(a) film na 8
wojciech91

Ta osoba na plakacie to Dakota Fanning. Zdjęcie prawie żywcem wzięte z filmu 'Push'. Tak, więc to nie jest oficjalny plakat co byłoby dziwne skoro nie wiadomo prawie kompletnie nic o filmie - tylko tyle, że powstanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones