PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=505976}

Transformers 3

Transformers: Dark of the Moon
6,9 152 719
ocen
6,9 10 1 152719
5,4 10
ocen krytyków
Transformers 3
powrót do forum filmu Transformers 3

Optimus przegrywa z Sentinelem, Megatron ratuje Optimusa, Optimus w podzięce zabija Megatrona. Trochę to nie honorowe.

Swoją drogą: Z Megatrona w tym filmie zrobił się po prostu dziad.

ocenił(a) film na 10
Silverbolt

Ehh... wiesz co to spojler?!

ocenił(a) film na 6
Siedlek

Po samym temacie powinieneś spodziewać się spoilera...

ocenił(a) film na 10
eulogy_pl

Ale jest opcja która nie pokazuje tego co on napisał tylko pisze że spojler...

Siedlek

Po 2 latach od premiery nadal nie widziałeś filmu ? Lepiej się pośpiesz za rok 4 część wychodzi. :)

ocenił(a) film na 10
transformers567_fw

Widziałem... ale film nie ma 7 mld obejrzeń więc są ludzie którzy tego nie oglądali a może chcą... i mówiłem mu na przyszłość bo teraz wychodzi dużo dobrych filmów...

ocenił(a) film na 10
Silverbolt

no wlasnie tego tez nie zrozumialam ;/
to bylo chamskie xD

ocenił(a) film na 8
Silverbolt

Ale Megatron uratował Optimusa tylko dlatego że był rozgniewany o to że dał się zrobić w jajo przez Sentinela. To był szał a nie rycerski czyn :) Optimus wiedząc że Megatron jest rzadny tylko władzy i posunie się do wszystkiego by ją zdobyć i raz na zawsze zniszczyć Autoboty, musiał go zlikwidować. Takie moje zdanie.. Pewnie w 4 części jakoś go wskrzeszą, Transormersy bez Megatrona to jak Matrix bez Agenta Smitha :>

ocenił(a) film na 7
tomiszczak

Jest szansa, że zrobią z niego w 4 częsci Galwatrona. Ciekawie by to wyglądało.

tomiszczak

Dokładnie tym bardziej ..że obie postacie gra Hugo Weaving ;) Oby oby - Galvatron i Unicron na to czekam.

Silverbolt

Bayowi coś się chyba pomyliło w tym filmie.Zazwyczaj ten dobry zabija tego złego tylko i wyłącznie w ostateczności.Zawsze tak jest.Dobry walczy ze złym pokonuje go odwraca się plecami zły atakuje go od tyłu po czym dobry go zabija.Optimus po prostu dobił megatrona a tak się nie robi.

ocenił(a) film na 8
Benedykt17

A dla mnie to był super pomysł bo nikt się czegoś takiego nie spodziewał, Bay chciał zrobić bardziej ludzkie transformersy i mu się to udało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones