PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=505976}

Transformers 3

Transformers: Dark of the Moon
6,9 152 721
ocen
6,9 10 1 152721
5,4 10
ocen krytyków
Transformers 3
powrót do forum filmu Transformers 3

Prawdziwy los Megatrona.

ocenił(a) film na 10

Strasznie jestem zły po obejrzeniu tego filmu. Jak można uśmiercić Megatrona? Megatron w Dark of the moon powinien zostać ciężko uszkodzony (znów) i wyrzucony w przestrzeń kosmiczną tak aby w czwartym filmie przechwycił go Unicron i przekształcił w Galvatrona (oczywiste nawiązanie do animowanego filmu z 1986 roku). Michael Bay będzie się smażył w piekle. ALL HAIL MEGATRON!

ocenił(a) film na 6
Garres

W Pewnym sensie zgadzam się z Tobą, Megatron to ikona serii, i nie zasługuje na tak żałosny koniec jak w 3-ciej części. 10 sekundowa walka i po wszystkim, wstyd panie Bay, WSTYD!!!
Z drugiej strony wygląd Megatrona był rewelacyjny, ze wszystkich robotów on robił największe wrażenie, ale może to przez to ze był poważnie uszkodzony w wyniku walki z drugiej części.
Doszły mnie słuchy ze możliwe ze powstanie 4 cześć, którą nakręci nowy reżyser, wiec powrót Megatrona jak dla mnie jest obowiązkowy.

ocenił(a) film na 10
Stranger_Ghost

"możliwe ze powstanie 4 cześć [...] powrót Megatrona" Wolałbym jednak nie. Byłoby to zupełnie nielogiczne dla powiedzmy fanów serii i nie tylko. No bo taki Jazz rozerwany na dwie części już się nie pojawia, a Megatron z urwaną głową (nie wspominając o toporku Optimusa) miałby wrócić? Nie, wolę nie. Poza tym wracając do Galvatrona to mógłby się pojawić jako zupełnie inny robot. Herezja 100%. Naprawdę wolę, żeby się to skończyło na trylogii. Alternatywnie można zrobić film skoncentrowany wokół Unicrona. Efekty specjalne powaliłyby na kolana.

ocenił(a) film na 9
Garres

ja jeszcze długo przed premierą TF3 miałem nadzieje że zostanie użyty unicron. to byłoby zdecydowanie lepsze od zdradzającego sentinela prime. co lepsze ironhide nie musiałby ginąć tak samo jak megatron.. wolałbym poświęcić ratcheta i ocalić tą dwójkę. ALL HAIL MEGATRON!

ocenił(a) film na 8
lubiekakao

Pamiętajcie, że cały czas, można wykraść sztylet i jego ożywić. Na pewno ludzie ukryli gdzieś ciało, bo oni lubią chomikowac wszystko, więc cały czas jest cień szansy.

ocenił(a) film na 6
Garres

Panowie, powiedzmy sobie szczerze, Hollywood jest zdolne do wszystkiego, "SPOILER" a skoro Megatron stracił tylko czy aż głowę to dla nich nie będzie żaden problem przywrócić go do życia jeżeli fani będą tego chcieli, "KONIEC SPOILERA" a czy w swojej starej formie (czyt. Megatron) czy Galvatron to już nie wiadomo. Mnie jednak najbardziej zniesmaczyła końcowa walka, 10 sekund, to stanowczo za mało jak na Postać Megatrona. A co do Unicrona to wątpię aby Hollywood było na tyle "rozwinięte umysłowo" żeby umieścić go w filmie, to musiał by być niesamowity nakład pracy, a jak wiemy w dzisiejszych czasach liczy się komercha, a dbałość o efekty końcowe nie zawsze się sprawdzają.

ocenił(a) film na 7
Garres

a ja sie ciesze ze go zabilem to bylo słuszne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones