PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=505976}

Transformers 3

Transformers: Dark of the Moon
6,9 152 754
oceny
6,9 10 1 152754
5,4 10
ocen krytyków
Transformers 3
powrót do forum filmu Transformers 3

William Lennox

ocenił(a) film na 5

Czy tylko mi sie wydaje ze to najsympatyczniejsza postac w calej serii? Gdy ogladalam ta czesc
zorientowalam sie ze tylko jemu jestem w stanie kibicowac. To on sprawia ze poczynania innych jako tako sie
udaja. Szczerze mowiac to nawet nie wiedzialam jak ma
na imie, dopiero jak po seansie weszlam na portal to doczytalam. Reszta bohaterow jest albo
nienormalna, albo wredna, albo jest zyciowa oferma. Taki Sam naprzyklad. Jest glownym
bohaterem, wszyscy powinni go kochac a ja nie moge na niego patrzec. Sprawia wrazenie takiej
ciamajdy ze po propstu brak mi slow...

ocenił(a) film na 4
majku4

Dokładnie.
Zgadzam się z Tobą, co nie zmienia faktu iż Transformersi, to klimat, w którym się odnajduję.
Akurat William Lennox to jeden z pozytywów.
Ja osobiście mam jeszcze dwie korzyści z oglądania tego filmu :
- Głos Optimusa.
- I sam Bumblebee... jego styl walki jest znakomity. Wszystko mi się podoba w tym Autobocie. Tak naprawdę oglądam i oceniam ten film dla niego.

Natomiast tego całego Sama... nie lubię. Uważam, że to dzieciak w realu jak i w tym filmie. Poza tym nie podoba mi się jako aktor. Gra strasznie sztucznie.

majku4

Transformersy oglądam głównie dla nich samych, jeśli chodzi o grę aktorską, stanowi ona tylko tło dla tego filmu, według mnie, co nie znaczy, że może być ona, z tego powodu mierna. Sam jest według mnie bardzo pozytywną postacią, głównie dzięki tej swojej ciamajdowatości i przez wszystkie trzy części pasował do miejsca, w którym reżyser go posadził, choć już w trzeciej części mógł, według mnie, zaprosić do współpracy Marka Wahlberga, bo jakoś bardziej mi tam gość pasował niż ten chłopak. No ale już podoba mi się że Wahlberg zagra w czwartej części;)
Jednak jak już na początku wspomniałem, ten film oglądam głównie dla samych tytułowych bohaterów i ich "grze aktorskiej" nie można nic zarzucić. Głosy podłożone i dopasowane naprawdę perfekcyjnie, style walki unikalne dla każdego bota, zachowania niesztampowe i zróżnicowane i w każdym przypadku z osobna, takie ludzkie, trochę nawet dziecinne rozumienie po swojemu różnych następujących sytuacji oraz ta sympatia do ludzi mimo wszystko. To czyni ten film naprawdę świetnym według mnie, bez względu na to jacy aktorzy mieliby tam grać;);p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones