PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=505976}

Transformers 3

Transformers: Dark of the Moon
6,9 152 808
ocen
6,9 10 1 152808
5,5 11
ocen krytyków
Transformers 3
powrót do forum filmu Transformers 3

Witam =D

Przed chwilą czytałam prawie wszystkie wypowiedzi tutaj o Megan i jej prawdopodobnym odejściu z T3 i zdzwiwiłam się trochę czytając, że niby zostaję... Więc weszłam na IMDb i zrobiłam research =D A więc... w obsadzie jest wyraźnie napisane "Rosie Huntington-Whiteley - Mikaela Banes ", a IMDb ma raczej sprawdzone informację. Poza tym na stronie - http://www.gossipcenter.com/rosie-huntington-whiteley/rosie-huntington-whiteley- goes-topless-thomas-wylde-376376 są słowa filmowego Sam'a, który mówi, że "kocha Megan" i brakuje mu jej. bla bla. Poza tym jest dużo artykułów o zmianie aktorki. Wydaję mi się, że Megan kręci inny film i może nie tyle co odrzuciła propozycję Bay'a, tylko jej agenci jej nie przyjęli... No może jest inaczej, ale zmiana - przynajmniej tak to wygląda - jest potwierdzona.

a_zaar_94

No i co w związku z tym, wszyscy którzy chcą obejrzeć ten film już o tym wiedzą, wystarczy, iż poczytasz tematy na tym forum zamiast zakładać kolejny. To info już pojawiło się dawno i odkąd się pojawiło, codziennie o tym wspomina filmweb w jakimś newsie. Mniemam, że chodzi ci, że na stronie Transformers 3 z filmwebu nadal jest w obsadzie Megan Fox. Nie wiesz może, że obsady do filmów weryfikowane są nieraz po kilka miesięcy? Zanim zmieni się obsada na filmwebie trzeba czekać jakiś czas. Po to m.in. jest opcja "zobacz oczekujące materialy" i zobaczysz najnowsze info na temat obsady. Co do Megan, to nie wiadomo czy sama odeszła po nie mogła wytrzymać z Bayem czy Bay się wk... kompletnie i ją wywalił. Natomiast nadal nie wiadomo czy rzeczywiście ta modelka zastąpi Megan czy zostanie nową dziewczyną Sama.

Mowiacy_do_reki

Przeczytałam jeden cały temat o Megan i jej byciu tutaj na filmwebie, który miał najwięcej odpowiedzi i jakoś nikt nie napisał o zmianie aktorki tyko większość pisała, że jednak Megan zagra. I nie zakładałabym tego tematu jeśli nie miałabym zamiaru rozpoczęcia jakiejś sensownej dyskusji z potwierdzonymi informacjami, a nie z domysłami tak jak w tych innych tematach tutaj. Jak to nadal nie wiadomo? - wiadomo. Nawet Shia mówił o tym w wywiadzie, a on raczej wie o tym, z kim będzie grał, prawda? Przynajmniej tak mi się wydaję.

a_zaar_94

a tu potwierdzenie jedno z wielu - " Przypomnijmy, że aktorka zrezygnowała ostatnio z filmu "Transformers 3" " (http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=66822 )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones