PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=466637}
6,9 101 090
ocen
6,9 10 1 101090
5,2 5
ocen krytyków
Transporter 3
powrót do forum filmu Transporter 3
ocenił(a) film na 7
dziadol_fw

jestem tego samego zdania

ocenił(a) film na 3
ocenił(a) film na 5
dziadol_fw

niestety. chyba nikt za wiele nie oczekuje po charakteryzacji dziewczyny w filmie akcji, ale valentina rozkłada konkurencję na łopatki.

leniwa_cisza

zaiste ta ruda i jej gęba brzydka zanizają ocene tego filmu, przeciez ona nawet nie jest aktorką ((( Natalya Rudakova, która była fryzjerką bez żadnego doświadczenia scenicznego przed tym filmem, została odkryta przez producenta Luc'a Bessona, gdy szedł ulicą w Nowym Jorku. Besson dogonił ją i poprosił ją, by wzięła kilka lekcji aktorstwa i potem przyszła na przesłuchanie.)))
normalnie myslałem ze spadne z krzesła jak to czytałem... po co takie brzydkie rude beztalencie do takiego filmu, wiekszośc scen z jej udziałem jest załosna nudna i nie potrzebna takie na siłe zeby czas leciał ,,, a mogli zrobic jak poprzednie szybkie kino akccji w , 1 godzina i 25 minut ,, a nie ciągnąc 20 minut film dłuzej z tymi jej piciami striptizem i dobieraniem sie załosnym do Franka martina,.,,

konradek007

Zalosne to jest ocenianie czlowieka po urodzie. Dorosnij.

konradek007

Pewnie była nastolatką. Besson ma słabość do niedojrzałych nastolatek. Maiven urodziła mu dziecko w wieku 17 lat. A na pewno już wcześniej romansowali. Tez nie jest ładna. Szczytem było dla mnei, ze sama siebie obsadziła (już jako dorosła kobieta) w roli Du Barry. Czyli lubi naburmuszone nastolatki. Im młodziej wyglądające tym lepiej. Uroda jest drugorzędna. A ta jest piegowata. Piegi odejmują lat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones