PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=466637}
6,9 101 090
ocen
6,9 10 1 101090
5,2 5
ocen krytyków
Transporter 3
powrót do forum filmu Transporter 3

Ciekawe ile zapłacili Jason'owi, aby zagrał z tym beztalenciem xd! Cały film mi obrzydziła, a pomysł
był niezły!!!

ocenił(a) film na 9
WiolaP_fw

No niestety talentu w niej za grosz , ale ze rezyser jest ekscentrykiem i dala mu sie przeleciec to dostala role .... Odbiegajac od tematu jestem w trakcie ponownego ogladania i nie wiem czy zwrociliscie uwage na dosc duzy blad jaki sie pojawia , mianowicie w scenie w ktorej Jason odbiera telefon na ulicy i "kradna" mu samochod on zeby go odzyskac wskakuje z pelnym rozmachem do srodka wybijajac szybe kierowcy , a w 50 ktorejs minucie (poscig z mercedesem) ma juz nowiutka szybke ^^

ocenił(a) film na 7
WiolaP_fw

no wiesz lepiej z nią niż z Buzek:)

FRANK_MARTIN_FILMWEB

Dobre :). Bądz co badz obie działały mi na nerwy ;)

użytkownik usunięty
WiolaP_fw

zgadzam się

ocenił(a) film na 6
WiolaP_fw

N. Rudakova, w końcu :) interesująca aktorka w filmach ze Statham,em.

ocenił(a) film na 6
WiolaP_fw

Widać było, że Stathama bierze na obrzydzenie w scenie w której musiał lizać tego tapira. Nic dziwnego, że 4 część jeszcze nie powstała, skoro u boku rzucali mu takie paszkwile. Jedynie Azjatka z 1 części była ok.

ocenił(a) film na 8
WiolaP_fw

Pokaż swoje zdjęcie i ocenimy która ładniejsza ;)

ocenił(a) film na 7
WiolaP_fw

właśnie oglądam kolejny raz i kolejny raz zastanawiam się czy nie było w całym hoolywood brzydszej i bardziej nie umiejącej grać aktorki???jest ich tam na pęczki!!!! i zgadzam się,że lepiej by się oglądało gdyby nie ta...aktorka

szpileczka1

NIe każda była w chwili poznania Bessona nieletnia i łatwa. On ma słabość do nieletnich naburmuszonych .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones