PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=326488}
6,5 10 284
oceny
6,5 10 1 10284
Transsiberian
powrót do forum filmu Transsiberian

brak logiki

ocenił(a) film na 5

Logiki w nim za grosz, Emily doprowadzała mnie do szału - ale mimo wszystko nie oglada sie go jakos wybitnie źle. Można zobaczyć gdy w zasięgu brak ciekawszych pozycji lub czekamy np. na samolot (dodatkowo można się wtedy pocieszyc że nie musimy jechac kilku dni pociagiem) aaa no i jest polski akcent "j....i polacy" ;)

ocenił(a) film na 1
slonecznica

popieram. emily doprowadza do furii swoim niezaradnością.

ocenił(a) film na 7
julia_bogucka

Ja bym się zaradności nie spodziewała po kobiecie ktora pierwszy raz zabiła, a nie nadal nie jestem pewna, czy ten hiszpan chciał ją zgwałcić gdy ją gonił, czy mówił prawdę. Jak myślicie?

Rattalia

Generalnie na końcu wychodzą na jaw fakty, że był już skazywany m.in. za jakieś przestępstwo na tle seksualnym. Jednak w moim odczuciu wyglądało na to, że chciał już odpuścić. Tym bardziej utwierdza mnie w przekonaniu fakt jaki pakunek przy sobie miał...

ocenił(a) film na 5
gondola_84

gdyby tak łatwo mozna zabic deską................ALE NIE MOZNA!
PO DRUGIE: wzielaby sama szmal a nie dawala cynk tej pocietej z oczami czarnymi........

ocenił(a) film na 7
schiz

zmarznieta deska jest dosc twarda, a w pewnym momencie bylo widac, ze na dworze bylo -23C; poza tym wcale nie musiala go zabic deska, wystarczylo, ze stracil przytomnosc, a temperatura zrobila dalej swoje
co do wziecia pieniedzy to nie jest powiedziane, ze sama by wziela - niektorzy ludzie maja potrzebe zrobienia takiego gestu... poza tym jak wytlumaczylaby sie swojemu facetowi, ze ma te kase? kiedy przyznawala sie, ze zabila hiszpana to wydaje mi sie, ze jej maz byl neiprzytomny
mnie dobija fakt, ze ludzie przy -23C chodza bez czapek i w rozpietych kurtkach,
ze miala tak ogromny problem z pozbyciem sie narkotykow,
ze tak latwo ufali wszystkim, kogo napotkali
ze wypadla z pociagu bo nie zorientowala sie, ze nie ma wagonu restauracyjnego (a jej maz minute wczesniej wrocil z herbatka... cos mi tutaj nie trybi)
mimo wszystko jednak film oglada sie przyjemnie, a sama historia jest interesujaca
z lekkim sercem polecilbym go ludziom, ktorzy potrafia przymnkac oko na niedociagniecia i fanom thrillerow przygodowych

ocenił(a) film na 5
rafkulak

nie wierze w te uderzenia. ona slaba, on silny.
jakby stracil przytomnosc [mala szansa], to po co gada o smierci skoro ktos mogl go znalezc jak lezy se.
maz slyszal jak mowi o zabojstwie: łykneliby szmal i dali na biedne dzieci.

ocenił(a) film na 7
schiz

w przyplywie adrenaliny czlowiek jest w stanie wykrzesac z siebie kilka razy wiecej sily niz zazwyczaj, wiec te ciosy, jak i ich skutek byly jak najbardziej wiarygodne
darowizna na biedne dzieci jest opodatkowana, a w te dziewczyne wierzyla od poczatku
kiedy dostala watpliwosci zostawila ja pocieta nozem na pastwe jakis katow
chciala sie zreflektowac i choc w jakims stopniu pomoc dziewczynie, bo zostala ona najbardziej skrzywdzona i w koncu nic nie miala
moze poczula jakas namiastke przyjazni? dla mnie calkiem normalny gest

ocenił(a) film na 5
rafkulak

nie wiem czy w sadzie bys wybronil te teze ale jest mozliwa.
dla mnie malo prawdopodobna zyciowo.
zwlaszcza ze nie stwierdzila smierci, tylko utrate przytomnosci u hiszpana.

ocenił(a) film na 7
schiz

odpuszczam sobie te dyskusje, bo mam wrazenie, ze zmierza donikad

ale dzieki za wymiane pogladow ;]

pzodrawiam

ocenił(a) film na 7
rafkulak

w rosyjskich pociagach na korytarzach jest wrzatek i mozna go brac na free i stad mial herbate nasz bogater. na poczatku jest scena jak mowi konduktorce ze toaleta nie dziala i ona mysli ze chce herbaty i mu nalewa wrzatku z tego baniaka na korytarzu ;)
ale zgadzam sie ze durne to bylo jak niemal wypadla z pociagu.

ocenił(a) film na 8
schiz

A widzisz ze go zabila?
Polez sobie na sniegu,przy minus 20 pare stopni to zobaczymy czy przezyjesz

slonecznica

wracaj do macania kur. filmoznawcy z ciebie nie bedzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones