PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=241312}

Transylwania

Transylvania
7,5 3 564
oceny
7,5 10 1 3564
7,0 4
oceny krytyków
Transylwania
powrót do forum filmu Transylwania

6

ocenił(a) film na 6

Zaczne od najlepszego : fenomenalna muzyka. Ogladnelam ten film ze wzgledu na glowna aktorke i mi sie bardzo podobala jej gra. Calosc? hmmm... niby tak troche przytlaczajaca smutnym klimatem a ponadto myslalam ze poszukiwanie siebie bedzie czyms innym.

ocenił(a) film na 6
Unfaithful

Popieram. To wszystko na siłę trochę, Rumunia dokładnie taka jaką można sobie wyobrazić. Trochę stereotypowe ukazanie - muzyka, dużo bimbru, żebrzący cyganie, wróżenie z kart i niedźwiedzie na ulicach. Muzyka i gra aktorska na poziomie. Zwłaszcza fenomenalna muzyka i jednak klimat. Poza tym niczego ciekawego nie wyniosłem. Też dramatyczne za bardzo chyba. 6!

Poza tym 6, to chyba tylko dlatego, że oczekiwania miałem dużo większe, i w miarę seansu ocena spadała: 9...8....7.....6. Główna bohaterka (choć bardzo ładna), niezwykle irytująca i rozhisteryzowana. Mogli to inaczej rozegrać, choć wiem, że to tylko pretekst, do ukazania regionu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones