PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=839180}

Travis Scott: Mamo, potrafię latać

Travis Scott: Look Mom I Can Fly
6,4 2 407
ocen
6,4 10 1 2407
4,0 2
oceny krytyków

Travis Scott: Mamo, potrafię latać
powrót do forum filmu Travis Scott: Mamo, potrafię latać

Świetny dokument, wyjaśniający fenomen Travisa i przedstawiający kulisy nagrywania "Astroworld", całej trasy Travisa i wszystkich większych wydarzeń związanych z jego życiem. Jak w tytule: pozycja obowiązkowa dla każdego fana Travisa i trapu, a dla osób nie słuchających Travisa to świetny obraz czemu jest on taki popularny i czemu ma tyle oddanych fanów

ocenił(a) film na 2
jakup123

Jak dla mnie najgorszy dokument jaki ostatnio widziałam. Jak ten obraz Twoim zdaniem"wyjaśnił fenomen" Travisa? Urywanie nagrania w najciekawszych momentach i zlepek nagrań bez ładu i składu. Raczej nic nie wyjaśnia. Stracone półtorej godziny.

ocenił(a) film na 3
firefoxs1989

Bo to nie jest dokument tylko kompilacja filmików z YouTube. Lubię muzykę Scotta, ale to chyba najgorszy "dokument" jaki widziałem w życiu.

ocenił(a) film na 6
jakup123

Też nie wiem jak to ma niby być "świetny" dokument, obejrzałem półtorej godziny materiału o gościu i obiektywnie jedyne co o nim wiem to to, że robi show na koncertach i ma talent do skakania + oddanych fanów.  Oczywiście trochę przejaskrawiam bo coś tam innych tematów się przewinęło, ale czy cokolwiek jest tu widzowi wyjaśnione? Nie wydaje mi się.  Dla mnie trochę mało jak na materiał, który ma ambicje do nazywania się dokumentem. Ale daję 6, bo mimo wszystko się nie nudziłem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones