PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624160}

Trefny wóz

Vehicle 19
5,5 8 330
ocen
5,5 10 1 8330
Trefny wóz
powrót do forum filmu Trefny wóz

Film pełen absurdalnych rozwiązań fabularnych:

- Skoro zadano sobie trud by porwać tę kobietę, to czemu od razu nie wywieziono jej na zadupie lub do podziemnego parkingu i nie wpakowano kulki w łeb? Po co ta cała szopka z przechowywaniem jej za tylnym siedzeniem?
- Kula przeszła ciało murzynki na wylot a oni próbują zatamować krwawienie z jednej strony. Absurd.
- Takie ogólnikowe oświadczenie "na łożu śmierci" jest g... warte przed jakimkolwiek nawet najbardziej kryształowym sądem na świecie.
- Żona głównego bohatera po cofnięciu się do ambasady jakoś nie próbuje się z nim skontaktować.
- Głupota głównego bohatera momentami była porażająca. Ktoś do niego dzwoni i podaje się za sędziego, a ten od razu wszystko mu papla przez telefon. Włącznie z informacją o przemalowaniu samochodu. Wcześniej widział że ma już słabą baterię w telefonie to nie pomyślał o tym by podłączyć ją do ładowarki.
- Pancerny mini van (sic!)

ocenił(a) film na 5
bonzo

Rzeczywiście, same absurdy.
Absurdem też jest, że wypożyczalnia dała Woodsowi właśnie ten samochód policyjny z kobietą w bagażniku. Bo niby jakim sposobem?
A szkoda, bo Paula Walkera ogólnie bardzo lubię. Chyba miał jakiś przestój, że wziął rolę w tym filmie.

Dobromir77

Też się zastanawiałam, co go skłoniło, aby w takim shit'cie zagrać :)

bonzo

wydaje mi się że to nie był przypadek ,ze akurat on dostał ten samochód koleś z kryminalną przeszłością który akurat wychodzi z więzienia jest odpowiednim kandydatem na kozła ofiarnego .fakt film naiwny

ocenił(a) film na 5
bonzo

Tez mi to się nie podobało. Gra tak głupiego bohatera że aż odechciewało się oglądać. Gdyby był mądrzejszy film miałby wyższe noty a tak jest słaby.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones