PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624160}

Trefny wóz

Vehicle 19
5,5 8 328
ocen
5,5 10 1 8328
Trefny wóz
powrót do forum filmu Trefny wóz

Bardzo dobry, 9/10

ocenił(a) film na 9

Bawiłem się bardzo dobrze oglądając ten film. Nie każdemu musi się podobać, ale mi przypadł
do gustu. Przemyślany, dobrze wykonany, dobra gra aktorska, było kilka słabszych szczegółów,
ale zdecydowanie oceniam film na bardzo dobry, mocne 9/10. Serdecznie polecam.

ocenił(a) film na 1
PITER423PL

To ogladnij jeszcze raz na trzeźwo.

ocenił(a) film na 3
PITER423PL

Przemyślany??? Buhahaha! Toż tam nic się kupy nie trzyma! Wszystkie niemal decyzje bohatera są abstrakcyjne i właśnie totalnie nieprzemyślane..
Dobra gra aktorska? Chłopie, zejdź na ziemię.. Walker drętwy jak nigdy, a reszta to jakieś karykatury postaci!
Straszna mizeria!
Jedynym pozytywnym aspektem jest filtr na kamerze albo kolor korekcja! Cała reszta mocno słaba!

iflar

"Walker drętwy jak nigdy"
Nieźle kolego wywróżyłeś, dziś już faktycznie stało to się faktem.

Swoją drogą popieram autora tematu, film dobrze się ogląda, jest ciekawy pomysł, który chociaż trochę odbiega od konwencji.

blufan

Masz rację z tym "drętwy jak nigdy". Film dobry na 6 i gra nieżyjącego aktora dobra, bo właśnie na tym polegał jego urok, że gra wydawała się nieporadna i przesadna. A panowie piszący recenzje przed śmiercią aktora chyba zazdrościli Mu urody i powodzenia u kobiet. Czapki z głów panowie, bo Paul Walker zginął straszną śmiercią i już nie zagra...

ocenił(a) film na 6
PITER423PL

Może nie zasługuje na 9, ale ocena oscylująca w granicach 5-6 to naprawdę dobry wynik. Tak prawdę powiedziawszy dowiedziałem się o tym filmie dzisiaj kiedy przeglądałem program tv. Film ewidentnie nie aspiruje do rangi filmów kultowych, ot dobre kino ze znanym aktorem i ciekawym scenariuszem. Rola Walkera mnie się też podobała :)

ocenił(a) film na 10
PITER423PL

również bardzo polecam! świetny film, trzymający w napięciu!!

ocenił(a) film na 6
PITER423PL

Całkiem niezły ale to nic nowatorskiego,można by rzec że taki motyw był już powielany w kilkunastu filmach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones