PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624160}

Trefny wóz

Vehicle 19
5,5 8 330
ocen
5,5 10 1 8330
Trefny wóz
powrót do forum filmu Trefny wóz

W końcu aktor dostał dobry film i rolę do zagrania, po niesamowicie słabym FF6 taka rola dla niego to jak objawienie, inaczej zawsze byłby kojarzony z filmami klasy C.

naomi_nomi

cóż użytkowniku nie masz racji
na to wygląda że nie byłaś na filmie ff6 w kinie tak więc moim zdaniem, nie oglądałaś to się nie wypowiadaj bądź, głupot nie pisz
film jest kasowym hitem lepszym od poprzedniej części, a po za tym nie musi się po raz pierwszy bronić się efektami specjalnymi
zarówno fabuła ,,tego" filmu i jak i gra aktorska jest wprost wyśmienita
a po za tym maleńka najpierw zobacz ten film, a potem się wypowiadaj zamiast kopiowania tekstów od innych wyrób sobie swoje zdanie i tekst na to

Z poważaniem Snakepl

ocenił(a) film na 6
snakepl323

Film oglądałam jak wszystko co jest dostępne w kinie w najlepszych warunkach jakich w PL na podobnym poziomie jeszcze z 20 lat zapewne nie będzie. Niestety FF6 to najgorsza część serii ex aequo z tandetną częścią 5. To że film jest kasowy nic nie znaczy, no może poza tym, że mniej ambitnych odbiorców jest zdecydowanie więcej. Czekałam na fajne wozy, a dostałam film o niczym. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
naomi_nomi

Ważne, że statham był po napisach i będzie w 7 :D Się nie podoba to nie oglądaj więcej i mniej zarobią.

snakepl323

wprost wysmienita gra aktorska??? i fabula??? !! hahahahahhahhahhah rozbawiles mnie okrutnie!!! film podpinam pod sredni film sensacyjny,akcja !!! naomi dobrze powiedziala i przychylam sie do zdania o samochodach...byly-nie ma..lipa!!! P.S. jakchcesz doskonala gre aktorska zobaczyc to sobie poogladaj filmy z Antkiem Hopkinsem badz z Marylka Streep B-) aktorzy w FF nie musieli byc nawet sredni nbo do takich filmöw nie potrzebne sa umiejetnosci aktorskie!!!!!!

ocenił(a) film na 8
snakepl323

gdzie Ty masz gre aktorska w ff6 ?? oni tam po prostu stali jak statysci, malo ambitny a w tej czesci nawet auta ciulowe

endorfina719

endorfina719 ty jesteś ciulowy wieki znalazł się kurde znawca samochodów co zabrakło supry i
skiline w F&F 6 są 2 przepiękne klasyki dodge daytona ten czerwony jak byś nie wiedział który to i
ford mustang mach 1. Jak to powiedział Tej przeczytałeś broszurkę brawo.

ocenił(a) film na 7
naomi_nomi

ja również przyłączam się do zdania naomi nomi. FF6 niezbyt porywające. Oglądając miałem wrażenie że patrzę na odświeżoną wersję piątej części. A vehicle jest inny. Zupełnie inny. Dobry aktor w świetnym filmie i DUŻY plus za pomysł pracy kamery TYLKO we wnętrzu samochodu. Zupełnie inaczej się ogladało niż każdą sensację.

ocenił(a) film na 7
naomi_nomi

Chyba jego najlepszy film w ostatnim okresie, trudno zrobić film który dzieje się tylko w samochodzie i przykuc uwagę widza. Walker musiał grać i dźwigać film, 85% filmu w kadrze jest tylko on, dał rade.

ocenił(a) film na 7
naomi_nomi

Zgadzam się w 100 %. Kolejne odsłony Fast and furious są po prostu bezsensowne - od żeby się tylko dużo dzialo na ekranie - z pogranicza kina SF.

naomi_nomi

poje**** cie szybcy i wściekli 6 to rewelacyjny film

ocenił(a) film na 4
naomi_nomi

HAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAAH....Gra Walkera dobra ale film jest nadal kategorii C i nic tego filmu nie ratuję....nawet on.

ocenił(a) film na 4
wojciechowski2610

tak właśnie.

ocenił(a) film na 4
naomi_nomi

pomysł na pracę kamery dobry. kilka pościgów było ok. i to by było na tyle.
Film wygląda na nie dopracowany i robiony na szybko. Paul ma klasę i potrafi dobrze grać, jednak nawet on nie ratuje tego filmu. Słaby scenariusz, a poza tym fabuła pełna niedorzecznych absurdów, momentami okroponie nudna. I nikt nie przekona mnie, że jest inaczej. Myślę, że nawet Paul byłby w stanie przyznać się do tego, że ten film to klapa.

ocenił(a) film na 8
naomi_nomi

masz racje, film bardzo dobry, a ff6 no coz ;] porazka

naomi_nomi

Chyba nie oglądałaś Running Scared jeśli piszesz, że Walker nie grał nigdy w dobrym filmie.

szczyglis

Dokładnie tak.

ocenił(a) film na 8
naomi_nomi

100 %%%%% racji. Film o niebo lepszy od ff6. Mało efektów w miare sensowny. I parę fajnych pościgów. A dla latających głównych bohaterów i papierowych czołgów podziękujemy :))

naomi_nomi

6 była super...ten film jest ok...
R.I.P PAUL....

ocenił(a) film na 7
naomi_nomi

Mnie osobiście film nawet się podobał. Coś innego od poprzednich ról Paula. Na początku zniechęciłam się innymi komentarzami, ale nie żałuję poświęconego czasu. Zakończenie było takie sobie, ale ogólnie można obejrzeć. A co do FF6 to mnie również niezbyt zachwyciła. Poprzednia część znacznie bardziej mi się podobała. Ale najfajniejsza część to 2F2F. Nic jej nie przebije.

lis560

Dokładnie za szybcy za wściekli - chyba najlepsza część. I ten Nissan Skyline R34... Na zawsze w naszej pamięci..

naomi_nomi

Paul Walker to nie tylko Fast and Furious. On był co prawda ojcem założycielem sagi i film opierał się na nim do (a nawet zwłaszcza) 2 części. Później jego postać zeszła na dalszy plan i pałeczkę przejął Diesel z Johnsonem, a w kolejnej części pierwsze skrzypce na pewno zagra Statham. Robią z tego film akcji i nic więcej.
Podejrzewam, że wątek Briana i tak zostałby zakończony, bo kolejne części miały nawiązywać do Tokio Drift i postaci Shauna Boswella.
Trzeba być fanem F&F, żeby zrozumieć te zawiłości i wybaczyć zmiany konwencji, do której przyczyniło się aż czterech reżyserów. Jak seria może być wciąż taka sama, jeżeli za każdym razem pracuje nad nią inny reżyser? Tylko stali aktorzy się nie zmieniali...

Co do filmu Vehicle 19 - zdecydowanie nie jest to najlepszy film Walkera. Ten debiut reżyserski jest bardzo przeciętny, nudny, a i gra samego Paula mnie nie powaliła. Miał on w swojej karierze o wiele lepsze filmy - przede wszystkim Running Scared - świetny!
Lepszy od tego filmu był nawet Eight Below, mimo, iż to opowiastka familijna, albo przygodowy Into the Blue. Osobiście nie rozumiem, dlaczego Paul zagrał w Vehicle 19, bo zazwyczaj wybierał role zgodne z jego upodobaniami lub zainteresowaniami.

W każdym razie chyba za mało znasz filmografię Walkera, twierdząc, iż to dla niego objawienie.
Ale tak to jest, gdy po czyjejś śmierci ludzie zabierają się do masowego oglądania filmów z danym aktorem, nie robiąc tego wcześniej i oceniając go później tylko poprzez pryzmat rozsławionej serii Szybkich i Wściekłych...

Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones