PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121936}

Trener

Coach Carter
7,8 107 375
ocen
7,8 10 1 107375
6,5 13
ocen krytyków
Trener
powrót do forum filmu Trener

Film jeśli miałbym oceniać, jest bardzo dobry. Jednak zastanawiam się, czy nie jest przekoloryzowany, dla przykładu ta sytuacja, gdy Ken Carter miał zostać zwolniony, akurat wtedy zaczęli się uczyć i to na sali gimnastycznej, jakoś nie chce mi się wierzyć, że amerykańska społeczność szkolna zmobilizowałaby się aż w taki sposób.

RustyRyan

Przerysowany jest i to ostro. Typowo pod niedzielnego widza.

piczympoom

a wypraszam sobie, ja oglądałam film we wtorek :D

ocenił(a) film na 8
RustyRyan

Rzeczywiście trochę przerysowany, a z tymi krzesłami na sali to tez sporo przesadzili. Dobrze przynajmniej, że na końcu nie wygrali, bo to już by było za bardzo amerykańskie.

RustyRyan

Zaczęli się uczyć akurat wtedy kiedy zrezygnował (nie został zwolniony!), bo nie chcieli żeby odchodził. On przecież powiedział na zebraniu, że jak zakończenie lockoutu zostanie przegłosowane to on sam odejdzie. Więc zawodnicy zrozumieli, że jedynym sposobem aby został, to przestać być tumanami i wziąć się za naukę. Proste :)
Ogólnie film świetnie się oglądało, jeden z najlepszych o tej tematyce jakie widziałam. SL Jackson rewelacyjny.

selena78

Nie został zwolniony i od początku od tym pisałem.

ocenił(a) film na 8
RustyRyan

Oczywiście że przerysowany, ale taki miał być z założenia, to nie dokument

ocenił(a) film na 5
RustyRyan

Jest. Stąd dziwi mnie tak wysoka ocena i pozycja w rankingu. Okey, w niedzielę można sobie obejrzeć ale nic więcej.

ocenił(a) film na 8
RustyRyan

Prędzej amerykańska młodzie się zmobilizuje niż polska. Niestety. Pamiętaj, że to film opart na prawdziwych wydarzeniach. A mnie się ten motyw właśnie bardzo spodobał, bo ci chłopcy zrozumieli lepiej od swoich rodziców/opiekunów, że to trener chce dla niech naprawdę dobrze. I jak się okazało - trener miał rację.

KrecikJ23

Oparta na prawdziwej postaci trenera, ale niejedno zostało tu przerysowane i naciągnięte pod fabułę.

ocenił(a) film na 8
RustyRyan

Nie twierdzę, że nie - ale miło patrzeć na to, jak młodzież docenia swojego trenera/wychowawcę/opiekuna/itp. Dla mnie film naprawdę jest bardzo dobry, nawet mimo niedociągnięć. Dobrze się go oglądało :-).

ocenił(a) film na 7
RustyRyan

Może i przerysowany, ale film z przesłaniem i to ważnym, a myślę, że ważnym przede wszystkim dla Amerykanów, gdzie często sport szkolny jest stawiany wyżej niż nauka. Amerykańskie filmy dla polskiego widza (zauważam to również u siebie) często wydają się przejaskrawione, czy też pompatyczne. Myślę, że nie koniecznie zawsze tak jest.

ocenił(a) film na 7
chemas

PS Aha, no i należy docenić dobrą grę aktorską, i jak zawsze wyrazistego Samuela.

chemas

Podpisuję się pod tym.

ocenił(a) film na 7
RustyRyan

dzięki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones