PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=505298}

Trick

6,1 30 119
ocen
6,1 10 1 30119
3,8 6
ocen krytyków
Trick
powrót do forum filmu Trick

W tym filmie bardzo źle dźwięk jest nagrany... Dialogi cicho, a momentami muzyka i inne
dźwięki (zwłaszcza gdy nie towarzyszy głos) bardzo głośne... Za cho...rę nie da się tego po
cichu oglądać.

ocenił(a) film na 6
piotrek77_2

Po to masz słuchawki i pilota żeby móc słuchać tak jak ci się podoba.

ocenił(a) film na 5
DonDominik

słusznie napisałeś: "tak jak mi się podoba", a mi się podoba bez słuchawek :) chyba nie myślisz, że Ty pierwszy odkryłeś gniazdko słuchawkowe w telewizorze ;)

ocenił(a) film na 6
piotrek77_2

No co ty? A już myślałem, że zrównałem się z Einsteinem:-)

ocenił(a) film na 7
DonDominik

Nie bądź obrońcą Polskich produkcji bo chyba KAŻDA jedna ma za ciche dialogi i nie raz trzeba się domyślać co mówią, widziałeś takie coś w hamerykańskich produkcjach? Tam zawsze idzie idealnie w głośności efekty vs dialogi a we wszystkich naszych za cicho dają naszych ale to pewnie wina słabego sprzętu lub wiedzy tych co to montują :)

ocenił(a) film na 5
piotrek77_2

Prawda, nie rozumiałem niektórych kwestii, po prostu ich dobrze nie słyszałem.

ocenił(a) film na 4
piotrek77_2

Zgadzam się. Zdecydowanie coś było nie tak... Dziwne... Film z 2010 roku, a takie błędy... Strasznie utrudniało odbiór. Cały czas trzeba było podgłaszać i ściszać.

ocenił(a) film na 5
piotrek77_2

dokładnie, raz za cicho raz zbyt głośno, dźwiękowiec musiał być chory

ocenił(a) film na 5
piotrek77_2

Racja dźwięk do bani, cały film musiałem manipulować pilotem a i tak 1/3 dialogów w całości nie usłyszałem za to dźwięki otoczenia (np. jadący samochód itp.) aż za nad to dobrze było słychać...

ocenił(a) film na 2
piotrek77_2

Dla mnie najlepiej było jak były dialogi po angielsku.Przynajmniej miałem napisy i wszystko rozumiałem :) , masz racje z tym dźwiękiem..

ocenił(a) film na 4
Darado

Bo to generalnie we wszystkich polskich filmach jest problem z dźwiękiem. Głosy w tle za głośne, dialogi albo niezrozumiałe albo za cicho. Nosz kurcze jakby to jakiś mega problem było zrobić dobrze dźwięk...

piotrek77_2

A właśnie miałem o to się zapytać... Po raz pierwszy od jakiegoś czasu oglądałem polski film, bo zawsze z tym jest u nas problem, ale tu już totalna przesada. Tak zirytowany ciągłym podgłaśnianiem i ściszaniem podczas filmu nie byłem dawno (dosłownie regulowałem głośność po 3 razy w ciągu minuty). Przez to ogólny odbiór jest o wiele gorszy niż mógłby być. Czy naprawdę w Polsce nie można porządnie nagrać dźwięku, aby dialogi były głośno, a efekty ciszej?

piotrek77_2

dokładnie. masakra. jak można to przeoczyć

ocenił(a) film na 5
piotrek77_2

Nie wiem z czego to wynika, ale dialogi były bardzo niewyraźne...

ocenił(a) film na 7
piotrek77_2

Szczerze? Nie muszę oglądać filmu by potwierdzić Twoje słowa... wystarczy mi "produkcja: Polska" u nas każdy ale to każdy jeden ma za głośną ścieżkę muzyczną i efektów a za ciche dialogi aktorów... w ani jednym hamerykańskiem dziele nawet takim które oceniłbym na 2/10 nie ma problemów z usłyszeniem dialogów.... słychać je tak dogłębnie że da się nawet usłyszeć jaki ktoś ma akcent... u nas to słowa są ledwo słyszalne... tyle już filmów za nami gorszych i lepszych a dalej się nie nauczyły półgłówki odpowiedzialne za montaż...

piotrek77_2

Właśnie oglądam i po prostu dźwiękowiec zepsuł film. Czy w tym kraju nie ma szacunku dla widza i odrobiny profesjonalizmu?

mumrak

Moja pani właśnie stwierdza że koszmar.
Szczyt nieudolności

ocenił(a) film na 5
piotrek77_2

Według najnowszych badań coraz więcej Polaków ma problemy ze słuchem. Przebadaj się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones