PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97581}

Trio z Belleville

Les triplettes de Belleville
7,8 22 919
ocen
7,8 10 1 22919
7,9 15
ocen krytyków
Trio z Belleville
powrót do forum filmu Trio z Belleville

2/10

ocenił(a) film na 2

Film jest zrobiony tylko i wyłącznie po to by pokazać "animacje". Nic sobą nie reprezentuje. Jak ktoś chce to się doszuka metafory wiadra wody.
...a i nawet rysunek słaby.

ocenił(a) film na 9
pachomir

Rysunek słaby..? oO Człowieku. Puknij się, póki czas.

Nic sobą nie reprezentuje? A moim zdaniem, korzystając z możliwości, jakie daje animacja, ukazuje masę ciekawych i czasem trudnych do przyjęcia cech ludzkich. Może dlatego Ci się nie spodobał, bo nie zrozumiałeś.
Na szczęście nikt Cię nie zmusza do oglądnięcia raz jeszcze, więc wracaj do hobbitów.

ocenił(a) film na 9
Leean

a Ty co masz do hobbitów? poczytaj se najpierw Tolkiena zanim zaczniesz takie głupoty wygadywać.... zarówno Trio jak i władca pierścieni - "The Best of the Best"...
wracając do trio - grafika nie powala, ale przecież nie o to w tym filmie chodzi... całe morze ukrytych (oraz całkiem widocznych) przesłań i dowcipów... świetna muzyka... świetny scenariusz,... jak dla mnie Bomba!

ocenił(a) film na 9
ponson

Do hobbitów absolutnie nic nie mam. Odesłałam tylko nijakiego pachomira do trochę innego typu filmów, które przy okazji ma w czołówce ocenianych - widocznie takie lubi i rozumie, a inne mu nie podchodzą, co jednak nie jest powodem do stwierdzania, że technika rysunku jest słaba. Bo tutaj raczej albo nie ma rozeznania, albo czepia się już dosłownie wszystkiego.

Postacie są charakterystyczne, ciekawe, trafiają w pewne estetyczne kanony właściwe Chometowej kresce. Sceny mają klimat, wciągają w wykreowany świat, są jak pudełka, do których zagląda się z ciekawością, jakie nowe tonacje, kształty i atmosferę zafunduje nam autor.

ocenił(a) film na 6
pachomir

nie zgadzam sie, mimo, ze nie nalezy on do moich ulubionych filmow, a do ogladania go zostalam wrecz zmuszona w latach szkolnych; niesie ze soba wiele wartosci, a doszukiwanie sie drugiego dna w codziennych rzeczach czyni swiat piekniejszy, wiec nawet wiadro z woda moze byc magiczne;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones