PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37311}

Troja

Troy
7,4 344 201
ocen
7,4 10 1 344201
5,8 29
ocen krytyków
Troja
powrót do forum filmu Troja

Wersja Rozszerzona

ocenił(a) film na 8

Mam parę uwag na temat wersji rozszerzonej ,wczoraj oglądając film zauważyłem ze w
większości scen jest inna scieżka dzwiekowa niz w wersji kinowej nie chodzi mi tu o
calkowicie inny dzwiek tylko ze jakby reżyser chcial nam w danych scenach przedstawic inne
tlo dzwiękowe znane nam z wersji kinowej ogulnie to nie podoba mi sie to np. podczas
walki Achillesa z Hectorem w wersji kinowej jest elegancki'' podkładzik '' a w rozszerzonej
jak by dramat sie odbywał ,moze za bardzo teraz na mieszałem ale wiekszosc wie o co mi
chodzi zainteresowanym polecił bym porównanie obu wersji:) pozdrawiam

użytkownik usunięty
SICILIA

A to nie jest tak, że wersja kinowa jest wersją rozszerzoną? W sumie to się nie znam, ale w kinie siedziałam na Troi prawie 3 godziny...

Niestety nie pamiętam już muzyki, ale ogólnie to wersja rozszerzona wydawała się o wiele lepsza niż ta skrócona. Nawet pomimo dłużyzn, niektóre sceny były ciekawie rozwinięte i zupełnie inaczej odbierało się ten film... Bo to, co leci w TV jest raczej nijakie ;/

ocenił(a) film na 8

Po latach wróciłem do filmu, tym razem dow ersji rozszerzonej - i szczerzemówiąc spodobała mi się bardziej niż ta kinowa - chociaż w kinie bawiłem się dobrze, ale tam to był "film akcji z mieczami" :)
Wersja rozszerzona to już dla mnie naprawdę lepsze kino, a co ciekawe - pomimo ponad 190u minut - nie dłużyła mi się.

ocenił(a) film na 9
tygrum

Co prawda ma więcej scen, ale muzyka lepiej dopasowana jest w wersji kinowej... nie mogę przeboleć tej zmiany muzyki podczas bitwy poprzedzającej śmierć Patroklesa.

ocenił(a) film na 8
ho11ywood

zgadzam sie z toba w 100 procentach !!!

SICILIA

Również się z wami zgadzam. Wersja rozszerzona jest na prawdę fajna. Wiele scen zostało rozbudowane, dzięki czemu film dużo zyskał. Ale...(no niestety) niepotrzebnie majstrowali przy podkładzie muzycznym. Chciałbym zobaczyć wersję reżyserską z podkładem z kinowej, ale to raczej niemożliwe.

ocenił(a) film na 9
Midnite

Zgadzam się z tym w 100%, dodatkowo niektóre sceny zostały niepotrzebnie nakręcone. Dlatego staram się znaleźć wersję kinową a nie potrafię bo wszędzie wstawili rozszerzone.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones