PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37311}

Troja

Troy
7,4 344 201
ocen
7,4 10 1 344201
5,8 29
ocen krytyków
Troja
powrót do forum filmu Troja

Wielkim fanem filmów za miliony dolarów nie jestem bo wiele z nich to gnioty ale.....
w 2004 roku kiedy widziałem ten film w kinie już sama pierwsza scena wgniotła mnie w fotel. Pozostałe sceny batalistyczne nie mniej. Pod tym kątem to niemalże arcydzieło. To jest na wskroś komercyjna mega "hiper" produkcja ale tak dobra wizualnie i aktorsko że nie sposób dla mnie ocenić poniżej 8/10 .
Rewelacyjny Brad Pitt , dobre dialogi i dramaturgia dopełniają bardzo dobrego odbioru tego filmu który nie miał ambicji chyba być czymś więcej aniżeli świetnym widowiskiem , emocjonującym a nawet momentami wzruszającym i to się udało.

ocenił(a) film na 8
armarange

Tak, świetnie (efektownie) ukazana nieśmiertelna historia homerowskiej Iliady. Idealny film przygodowy na wolny wieczór, rozrywka w czystej postaci z ciekawą fabułą. Non stop akcja, do tego cieszące oko i ucho sceny walk, od razu widać jakie włożono starania w choreografię. Do tego plejada wybitnych aktorów. Jak dołożyć wspaniałe zdjęcia i ekstra oprawę muzyczną wychodzi epopeja filmowa jakich mało. Oglądało się świetnie (dwa razy) i dlatego ode mnie ma pewne 8/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones