PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10004795}

Trolle 3

Trolls Band Together
6,2 1 716
ocen
6,2 10 1 1716
Trolle 3
powrót do forum filmu Trolle 3

Byłyśmy z koleżankami że 160 dziećmi w kinie. Zawsze są wycieczki do toalety, ale nie tym razem. Dzieci wpatrzone, oglądające, śmiejące się , itp... Nie wiem skąd ta krytyka? Dzieciom się podobał, wam nie musi, ale żeby tak wszystko krytykować... Przypominam to jest film dla dzieci!!!!

użytkownik usunięty
malgosia0404

Wypowiedzi w stylu "to jest film dla dzieci" to żadne wytłumaczenie...

Ważne, bo główni odbiorcy czyli dzieci były bardzo zadowolone.

ocenił(a) film na 1
malgosia0404

może usnęły

ocenił(a) film na 3
malgosia0404

Dobrze że wykrzykniki dodałaś, to mnie ostatecznie przekonało że to gówno.

ocenił(a) film na 6
malgosia0404

To, że film jest dla dzieci nie znaczy, że ma traktować je jakby były głupie i nie zawsze musi być o cukierkowym, tęczowym światku (mówię tu ogólnie, niekoniecznie o tym filmie).

malgosia0404

Potwierdzam, jak na obecne czasy bardzo dobra baaaaajka

ocenił(a) film na 1
malgosia0404

Co??? Ta bajka to totalna masakra. Jako, że oglądałem seriale animowane typu Simpsonów, futurame, family guy. To sądzę, że ta bajka to trolle w takiej odsłonie. Totalna tragedia pod każdym względem, dubbing polski w III części większość piosenek w języku angielskim. Fabuła totalne dno. Mam 2 letnią córkę oglądam I dzień w dzień, II czasem ale III zobaczyłem raz i już nigdy więcej. Pod względem graficznym już nawet się nie wypowiem tekstury postaci i otaczającego je świata zostały daleko w tyle w I i II części wszystko buło puchate a III jakbym oglądał niskobudżetowy film animowany. Postacie Velveet i Veneer wyciągnięte z D****. 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones