PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=610178}

Tropiciele mogił

Grave Encounters
6,2 38 357
ocen
6,2 10 1 38357
Tropiciele mogił
powrót do forum filmu Tropiciele mogił

9/10

ocenił(a) film na 9

Mamy tu do czynienia z filmem produkcji Kanadyjskiej, po której naprawdę niewiele się
spodziewałem. Nieznani aktorzy w liczbie około 7, tym bardziej nikomu nieznany reżyser...
Efekt? SRAŁEM PO GACIACH! Mocne półtorej godziny filmu, który wywołuje u mnie wrażenia
takie jakie ma wywoływać horror. Poza jedną sceną (ręce) naprawdę nie ma się do czego
przyczepić. Zasłużone 9/10! ten film zachęcił mnie do opuszczenia strefy filmów
amerykańskich.

ocenił(a) film na 8
kleopteryx

Zgadzam się, ma prawie wszystko co powinien zawierać horror. Niepokój, strach, ciekawość towarzyszyły mi podczas oglądania tego filmu, a to są cechy dobrego horroru. No i te klaustrofobiczne pomieszczenia, miód. Jednak mogli by darować sobie parę scen, chociażby właśnie tą z rękami którą wspominasz ;) także te "znikanie" bohaterów, z resztą zakończenie też pozostawia lekki niedosyt. Ale poza tym naprawdę pozytyw. Polecam! Mocne 7/10

ocenił(a) film na 10
kleopteryx

Za trzecim obejrzeniem też dałem 9/10

ocenił(a) film na 8
kleopteryx

Właśnie jestem po seansie... Super wrażenia... Przesiedziałam cały film w napięciu i z zainteresowaniem tak wielkim, że zignorowałam dzwonek do drzwi, hehe.
Co do tych rąk, to także popieram, rzecz zbędna, no ale do przełknięcia. I faktycznie zakończenie pozostawia lekki niedosyt, ale ogólnie nie ma się do czego przyczepić. Klimat filmu jest mroczny i wciągający. cały czas praktycznie coś się dzieje i nawarstwia napięcie. Podobała się mi na końcu scena ze szczurem... szczególnie, że Lance nie darzył ich zbytnią sympatią wcześniej ;)

ocenił(a) film na 9
kleopteryx

Jak już będę po egzaminach zamierzam zabrać się za napisy do tego filmu ;) Na próbę ściągnąłem angielskie napisy i co ciekawe różniły się trochę od dialogów w filmie xD

ocenił(a) film na 9
kleopteryx

NAPISY POLSKIE SĄ JUŻ OD JAKIEGOŚ CZASU.

ocenił(a) film na 9
us1

podaj mi linka, a będę Cię wielbił ;P

ocenił(a) film na 9
kleopteryx

http://jakwkinie.pl/Grave-Encounters-2011-Napisy-PL,3210f.html - nie do samych napisów, ale już do gotowego filmu. Mam nadzieję, że dostałeś to czego chciałeś. ;p

użytkownik usunięty
kleopteryx

napi-projekt..dopasował mi napisy idealnie

ocenił(a) film na 9

Spoko już znalazłem ;) dzięki :)

użytkownik usunięty
kleopteryx

popieram, no może poza łapskami - mnie się ta scena spodobała, jako że była w miarę oryginalna i wywoływała niepokój(nie na co dzień się widzi wyrastające ze ścian setki czarnych łapsk xD)

ocenił(a) film na 1
kleopteryx

Człowieku , czy mówimy o tym samym filmie. Widziałem film o tym tytule i powiem krótko, żenada........

ocenił(a) film na 8
silencer7

Mi osobiście film się podobał, bardzo dobrze trzyma klimat uwielbiam takie filmy dlatego 8/10

ocenił(a) film na 9
silencer7

A mnie dziwi Twoja ocena, bo jak mnie się film nie podobał to staram się dostrzec chociaż takie aspekty jak gra aktorska, efekty specjalne, cokolwiek... Jeszcze nigdy 1/10 nie dałem. Dlatego często ogólne oceny filmów są zakłamane.

kleopteryx

film do zidiociałych debilnych widzów zakładam że jesteście ludźmi z innej epoki
epoka mc donald i serialiki z mtv
totalna pogarda dla takich bezmózgów

ocenił(a) film na 9
proximacentaurii

Ooo pan po chińsku pisać umie :D

kleopteryx

często jem zupki chinskie dlatego znam

ocenił(a) film na 8
proximacentaurii

no popatrz no panie "inteligencie"
nie znoszę MC Donalds i nie oglądam MTV.... więc chyba ci się też epoki pomyliły...

A pogarda i bezpodstawne ubliżanie innym bo ośmielają się mieć inny gust niż ty świadczą tylko o poziomie twojej inteligencji

ocenił(a) film na 8
Lilith_Flame

mi w tym filmie nie pasowaly rece (nie pasowaly do calosci poniewaz inne sceny byly bardziej realne) i Houston(slabo gral -bardzo sztucznie).co do reszty to jestem zadowolony,ogladalem z dziewczyną w nocy i bala sie po filmie isc nawet do lazienki hehe . polecam.

proximacentaurii

a powiedz mi chłopcze co ma Mc Donalds do MTV i obydwie te pozycje do tego filmu...gadasz od rzeczy koleś...jak dla mnie film super tylko kurcze koncówka jakaś dziwna, gość mowi ze juz czuje sie lepiej i moze isc do domu KONIEC...o co w tym chodzilo...czyzby zrobili mu operacje mozgu w tej sali po czym jakby nigdy nic wychodzi z tamtad??? moze bedzie 2 czesc, chciałbym.

ocenił(a) film na 9
PiTeRmEiStEr

Wygląda to dokładnie tak jak opisałeś... Zrobili mu operację, a kaseta z filmem musiała jakoś do telewizji trafić ;)

PiTeRmEiStEr

młotki szkoda wogóle wam przekazywać wiedzę na temat dobrych filmów nikt ale to nikt nie widzi że autor tegoż szmatławca poszedł na skróty . Zrobiona kompilacja wszystkich kategorii filmów o tematyce metafizycznej w jednym filmie to nic innego jak pastiż dla twórców jak i dla ostatecznego odbiorcy 90 minutowego oglądania czyli widza. Mam rozumieć że jak zrobię bleeee wkleję 14 fabuł ze znanych filmów posklejam je do jednej kupy to zrobiony przeze mnie film będzie chwalonym dziełem na filmweb, jeżeli tak to szkoda wogóle wchodzić na taki badziewny portal ponieważ tolerujecie tępotę i niski poziom jakości wykonanego filmu a jak dla mnie to już za dużo

ocenił(a) film na 9
proximacentaurii

W takim razie opuść ten niegodny portal z ludźmi co się na dobrych filmach nie znają... Płakać nie będziemy

ocenił(a) film na 1
kleopteryx

Niestety nie widziałem tam chociaż znośnej gry aktorskiej, efekty garażowe , nie znalazłem tam też czegokolwiek oprócz szmiry, szanuję Twoją ocenę , jednak podtrzymam moją 1/10.

silencer7

9/10 nota to rzeczywiście widocznie iloraz inteligencji autora oj oj

ocenił(a) film na 8
kleopteryx

Zgadzam się "ogólnie jako film" nie jest wybitny, ale to jest horror. Moim zdaniem horrory powinny być oceniane w innej kategorii niż pozostałe filmy, ponieważ powodują innego typu emocje niż reszta produkcji.

ocenił(a) film na 5
nygus0

dokładnie tak jak mówisz. do horroru jako gatunku ma się kompletnie inne wymagania niż do filmów innej kategorii. co do samego filmu: dałam średnią ocenę, ponieważ czegoś mi tam brakło. jeśli już bawimy się w kręcenie filmów pseudodokumentalnych to szczegóły są ważne. ja bym dodała wytłumaczenie co działo się tak jakby "po" nakręceniu tych taśm. przecież kilku ludzi wiedziało że jest tam ekipa tak? więc musieli być zaniepokojeni kiedy o 6 rano po otwarciu drzwi nikogo nie było. można było walnąć notatkę na koniec typu "rano opiekun budynku otworzył drzwi, ale nikogo nie zastał. wszczęto poszukiwania, ale ciał nigdy nie odnaleziono"- dało by to bardziej realny efekt. ale o dreszcze przyprawiły mnie zdjęcia i to mi się podobało. kij wie czy przypadkiem coś nie siedzi koło ciebie teraz ^^

ocenił(a) film na 5
kleopteryx

Wystawilem 6/10 bo jednak niedorownuje paranormal activity ktoremu dalem bodajze 8. Film byl strasznie przewidywalny, krecony tym samym schematem co i reszta temu podobnych produkcji. Byc moze moje wrazenia wynikaja z tego, ze ogladalem go z kumplem i co chwila komentowalismy przez co nie moglem sie wczuc. Moze trzeba bylo sie zjarac, nie wiem. W kazdym razie, przy paranormalu w ostatnich scenach serce walilo mi mlot, tutaj nie bylo takiego napiecia.

ocenił(a) film na 9
avalan666

Ja widziałem jedynie urywki (łącznie może 5 minut filmu?) PA i jakoś mnie nie przekonał. Słyszałem, że tam są 3-4 momenty, kiedy dzieje się coś nadzwyczajnego typu ciągnięcie za nogę czy uderzenie nietoperza w kamerę. ;d

ocenił(a) film na 9
us1

Nietoperza tam akurat nie było :P

ocenił(a) film na 9
kleopteryx

A to sorki, złe info widocznie.

ocenił(a) film na 8
kleopteryx

Duzo lepsze od paranormali, troszke w stylu rec'a- nic sie nie dzieje zenujace sceny dopoki nie zaczyna sie wszystko pierd... I przedewszystkim kamera z I osoby (my favorite)

ocenił(a) film na 8
flegel7

Mi się podobał. Zawierał to co horror winien zawierać. 8/10 ode mnie.

ocenił(a) film na 8
kleopteryx

Ja tam nie mam aż tak ogromnych problemów z tym czy film sie komuś podobał czy nie, oceniam na ile chce na ile uważam , a osoby które mają w zwyczaju ubliżać komuś z tak błahego powodu "bo ocenił film inaczej niz ja" są dziwne... Są rzeczy ważniejsze w tym świecie niż ocena filmu na fw ,więc kolego "proximacentaurii", zbastuj czasami bo ktos pomysli że masz naprawde z tym jakiś problem...
Pozdrawiam:)

ocenił(a) film na 8
kleopteryx

Prawie cały film przesiedziałam z dłońmi przy twarzy ;P Trochę banalne niektóre sceny [ręce, mgła, zombie(?)]- dałoby się wymyśleć coś innego, no ale to w końcu horror- ale ogólnie film trzyma w napięciu. Polecam oglądanie tego filmu w nocy ;D horrory na tym polegają, że są tu przedstawione akcje niemożliwe - jakieś duchy, głupie zachowania bohaterów, dziwne zjawiska. Więc nie ma co narzekać, że niektóre sceny są beznadziejne pod tym względem, bo to nie jest thriller, tylko horror!!! POLECAM ;-)))

ocenił(a) film na 8
kleopteryx

a mi się też podobał, tez oglądałem go sam późno w nocy i kilka razy miałem stracha, dla mnie 7/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones