PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=610178}

Tropiciele mogił

Grave Encounters
6,2 38 327
ocen
6,2 10 1 38327
Tropiciele mogił
powrót do forum filmu Tropiciele mogił

Nie da sie oglądać

ocenił(a) film na 3

Rozczarowujacy i nielogiczny. Nawet w horrorze powinny byc jakies reguly, jesli ich nie ma wychodzi tak sieczka jak ten film.

SPOILER. Nadal nie rozumiem np czemu Kenny nie przyszedel ich otworzyc??? Koncepcja z czasem, ktory niby biegnie inaczej w domu nie sprawdza sie, gdyz nawet na poczatku filmu widzimy wywiad z filmowcem czy dziennikarzem, ktory wyjasnia, iz ten zgromadzony material to suma 72h nagran czyli oni naprawde byli tam caly ten czas! A dozorca mial wrocic po 8h tak? Jakos to slabiutkie. Daleki odpad po Blair Witch.

teffi

wiesz może gdzie można obejrzeć?

ocenił(a) film na 3
angelvsdevil

Niestety nie pomoge ;( Mieszkam we Wloszech i film widzialam w kinie.

teffi

Ja też oglądałem to we włoszech ;] bo mój ojciec jest z włoch i mieszkam we włoszech (teraz wyjatkowo znajduje sie w polsce). Po włosku nazywa się ESP Fenomeni Paranormali. Jeśli chodzi o ten film, to on mi się nawet podobał, czemu nie, sciagnalem sobie i go obejrzałem. Byłas w kinie, możesz mi powiedzieć, co się dzieje po tym jak SPOILER Lance mówi dennym i głosem prawdziwego downa z esp fenomeni paranormali mówi lance preston, to wszystko? jakas informacja dotycząca pozostałej załogi? Co się z nimi stało i z Lancem? ja go ściągnałem z pewnego programu ale po tej jego kwestii kończy się film. Dzięki za odpowiedź.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones