PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=610178}

Tropiciele mogił

Grave Encounters
6,2 38 293
oceny
6,2 10 1 38293
Tropiciele mogił
powrót do forum filmu Tropiciele mogił

Najlepsze horrory , miedzy innymi Grave Encounters ....Daje te 4 , za te 3 momenty pod koniec filmu ktore mnie wystraszyly troche ...A tak to sama nuda, wiele wiecej mogli zrobic momentow zeby cos przebiegalo przed kamerami itp..
Przy Paranormal activity ten film sie chowa...

ocenił(a) film na 7
Bajker123

Ale mistrzostwem horroru nie są "przebiegające przed kamerą" postacie, bo wystraszyć z zaskoczenia jest łatwo, mistrzostwo to stworzenie dobrego klimatu, a to się rzadko zdarza w obecnych horrorach, dlatego trudno teraz znaleźć dobry horror...

ocenił(a) film na 3
gloryy

Troche znam dobrych. To przebieganie przed kamera, mialem na mysle nie do ogolu horrorow tylko konkretnie do tego filmu. Bo az sie o to prosi aby cos z nienacka przed kamere wyskoczylo

ocenił(a) film na 7
Bajker123

Ja też parę dobrych mogłabym wymienić, ale jest ich coraz mniej. Chyba trudno mi się wypowiedzieć, film oglądałam dawno temu, pamiętam, że odebrałam go bardzo pozytywnie. Może to kwestia gustu, ale masz rację, parę takich scen na pewno by nie zaszkodziło, a mogłoby pomóc :)

Bajker123

Paranormal Activity mogli by skrócić do jakiś 12-15 minut bo dokładnie tyle się działo w tym filmie. Sama końcówka była dobra a wcześniej tylko filmowanie śpiących ludzi w sypialni. Tutaj przynajmniej mamy akcję przez praktycznie cały film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones